“Πολύ καλό”
Κριτική για: Το Νησί

Το Νησί
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παιδιά, για 13€ το άτομο το μαγαζί περνει 5 αστέρια...Πολύ καλό φαγητό και ειδικά κάποια πιάτα στέκονται ισάξια με άλλα ακριβά ρεστοράν... Οποίος μιλάει για ποιότητα να πάει να πληρώσει κάνα 50αρι σε άλλη ψαροταβέρνα για την ίδια πόσοτητα και να τραγουδάει...

1  Ευχαριστούμε, Theofilos A

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Σήμερα ήμασταν στο μαγαζί αυτό. Το προσωπικό δεν μας δίναν και πολύ σημασία άργησαν Οι παραγγελίες πάρα πολύ και δεν μπορούσαμε να βρούμε άνθρωπο να παραγγείλουμε ήτανε πολύ εκνευριστικό Εμείς δεν είμαστε ζητιάνοι δεν έχει σημασία που είναι 13 ευρώ η τελευταία παραγγελία δεν μας τη φέραν ποτέ Χάλια πολύ χάλια η κατάσταση. Πήγαμε με όρεξη να περάσουμε καλά και να φάμε και γυρίσαμε και τσιμπάμε τώρα στο σπίτι ότι βρούμε

Ευχαριστούμε, bistrag2015
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα μετά από αναγνώση πολλών καλον κρητικών και από καλά λόγια πού άκουσα από γνωστούς! Πήγαμε μεγάλη παρέα και δυνατά πηρούνια. Σκάσαμε τό 75 ευρώ και φύγαμε όπως όπως για τό σπίτι! Αν και όχι τόσο έμπειρος σέ μαγαζιά τέτοιου τύπου διακρίνω εύκολα ποτέ τά μαγαζιά κάνουν μαγικά στα φαγητά σέ σημείο εξαπατήσης! Με δύο πιάτα γαρίδας τών 5 τεμάχιον ανά μερίδα. Γαρίδα τύπου Νο2 Β διαλογής καί νά πριστει τό στομάχι μόυ. Ε φίλε κάποιος τό παρακάνε Με την Σόδα! Μιλοντας πάντα για γαρίδες που σπίτι τρώω 1 κιλό και πιναω στο ημίωρο! Οι μερίδες ήταν μικρές καί πρόχειρες ! Δεν ξαναπάω ούτε τσάμπα. Πεταμένα λεφτά!

Φιλικά και σεβαστά Αντώνης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, antonislgs
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή και γρήγορη και πάντα με χαμόγελο. Το πάρκινγκ εύκολο. Ο χώρος πολύ ωραίος και καθαρός. Το πάτωμα είναι διαφανές με απομίμηση βυθού.Το φαγητό αρκετά καλό. Οι μερίδες ικανοποιητικές. Όλα όσα πήραμε ήταν πολύ καλά.

Ευχαριστούμε, kostasa979
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2020

Καλο φαγητο και σερβις και με την προσφορα χωρις προβληματα παντα με χαμογελο και χαμηλο κοστος σιγουρα θα ξαναπαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, stavkal19v69

Το Νησί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

Περιστέρι, Αττική

Το Νησί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!