“Νόστιμα φαγητά”
Κριτική για: Το Νησί

Το Νησί
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραία, νόστιμο φαγητό κ καλό χύμα ποτό,Καλή εξυπηρέτηση και Καλή τιμή, ωραία μουσική υπέροχη βραδιά!

Ευχαριστούμε, atemisoik

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Έχουμε επισκεφτεί πάρα πολλές φορές το συγκεκριμένο μαγαζί, δεν χρειαζόμαστε καν κατάλογο πια. Την περασμένη Κυριακή, πήγαμε γύρω στις 2 το μεσημέρι. Ευτυχώς είχαμε κλείσει τραπέζι.
Πολλά άτομα περίμεναν στην είσοδο, το μαγαζί μέσα, χαμός. Άργησαν λίγο να πάρουν παραγγελία, και απο εκεί και πέρα......
Εφερναν τα πιάτα, ένα ένα σχεδόν, χλιαρά, με αποτέλεσμα να μην ευχαριστηθούμε τίποτα.
Ίσως αν υπήρχαν περισσότεροι σερβιτόροι, τις ώρες αιχμής, θα ήταν καλύτερα

Ευχαριστούμε, harapap3
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τετάρτη βραδάκι για χαλαρό ουζάκι και ψαροκατασταση!φουλ κόσμο αν και Τετάρτη!απο ποιότητα φαγητού δε λέει και πολλά,παρόλα αυτά αξίζει για μεγάλη και πεινασμένη παρέα!!το μόνο που μας ενόχλησε (δεν ήταν η ποιότητα γιατί εξαρχής ξέραμε που πάμε) ήταν οτι για να παραγγείλεις φαγητό υπήρχε ένας μόνο..άντε να το βρεις και αν το βρεις άντε να τον προλάβεις,θα τον εχουν πιάσει αλλα 15 τραπέζια πιο πριν!

1  Ευχαριστούμε, Antonis L
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ κακή ποιότητα φαγητού ,φοβερή οχλαγωγία απαράδεκτη η συμπεριφορά του προσωπικού .Δεν έχει καλό εξαερισμό και καθόλου χώρο για μη καπνίζοντεs

1  Ευχαριστούμε, ΜΑΙΡΗ Γ
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεσημέρι βρεθήκαμε για κοινωνικό γεγονός στα Δυτικά Προάστεια και μιας και ήταν μεσημέρι πια αποφασίσαμε να πάμε να φάμε θαλασσινά
Το μαγαζί ένας όμορφα διακοσμημένος χώρος αλλά τόση οχλαγωγία που ούτε σε σταθμό τραίνου δεν βιώνεις!!!!!
Τα θαλασσινά που μας έφεραν - εν γνώσει μας κατεψυγμένα - δεν τρωγόντουσαν με τίποτα!!!
Παραγγείλαμε μύδια σαγανάκι και μας ήρθε ένα πιάτο γεμάτο με μια περίεργης υφής και γεύσης σάλτσα, όπου μέσα ψάρευες αν είχες υπομονή, 5-6 μύδια!!!!
Γενικά όλα πολύ πρόχειρα, καθόλου γευστικά και φύγαμε με την αίσθηση ότι αφού αυτά πληρώνεις αυτά παίρνεις!!!!!
Μα εμείς δεν είπαμε στο μαγαζί να πληρώσουμε 13€ το άτομο, το μαγαζί αυτοδιαφημίζεται....

1  Ευχαριστούμε, Minaerikanna

Το Νησί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άλιμος, Αττική

Περιστέρι, Αττική

Το Νησί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!