“Ωραίο και ευχάριστο περιβαλον.”
Κριτική για: Το Αρχοντικόν

Το Αρχοντικόν
Περιγραφή: Το Αρχοντικόν είναι ένα μουσικό μεζεδοπωλείο που βρίσκεται στο Περιστέρι στην πλατεία Μπουρναζίου με παραδοσιακές ποιοτικές γεύσεις από την ελληνική και την μεσογειακή κουζίνα. Ο χώρος μας είναι διαμορφωμένος από πέτρα και ξύλο σε μια προσπάθεια να δημιουργήσουμε ένα ζεστό περιβάλλον που θα αγαπήσετε. Μέριμνα μας είναι πάντα η άριστη εξυπηρέτηση σας. Για να απολαύσετε με την παρέα σας ζωντανή μουσική, σας περιμένουμε από την Τετάρτη έως και το Σάββατο βράδυ η την Κυριακή μεσημέρι και βράδυ.
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε σαββατο βραδάκι ειχε πολυ ωραίο φαγητό πήραμε μια ποικιλία 4 ατόμων 1 ορεκτικό και 1 κιλό κρασάκι και πληρώσαμε 70 ευρώ.Στο τέλος κερασανε πολυ ωραίο γλυκό με παγωτό.

Ευχαριστούμε, Vannesa70

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

13 χρονια στον χωρο της εστιασης 7 σερβιτορος τετοιους σερβιτόρους πρωτη φορα συναντάω αγένεια ως το τερμα και άθλια συμπεριφορα τα κρεατα μετρια ειλικρινα δεν το συνιστώ και αντε το φαγητό το καταλαβαίνω το σερβις ηταν απλα άχρηστο κριμα....

Ευχαριστούμε, Vasilis K
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος και καλό προσωπικό. Μέχρι εκεί όμως! Ήμουν καλεσμένος σε εκδήλωση και δεν έχω άποψη για τις τιμές αλλά έχω για τήν ποιότητα. Κρέατα μετριότατης ποιότητας και ορεκτικό φλογέρα στο λάδι και αγευστος κολοκυθοκεφτες. Σαλάτα για κλάματα, το λάχανο ξερό και αφυδατομενο.Όλα πιθανόν κατεψυγμένα. Ούτε δωρεάν ξανά εκεί. Στα συν η ορχήστρα και ο χώρος.

Ευχαριστούμε, George B
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οπως γράφω και πάνω, σιγουρα θα χορτάσεις απλα δεν είναι και κάτι το σουπερ!πρωτη φορά πηγαμε Κυριακή μεσημέρι,η μουσική πολύ καλη θα έλεγα,αρκετό κέφι!το φαγητό μέτριο για τις τιμες τους!!

Ευχαριστούμε, Antonis L
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαν περιβάλλον ζεστό κρύος όμως ο χώρος από φαγητό τίποτα το ιδιαίτερο σαλάτα μανούρι μαρούλι με λίγα έως καθόλου φύλλα σπανάκι που έγραφε με ένα κομμάτι μανούρι ΑΚΡΙΒΗ παιδιά
αρκετά τυποποιημένα πράγματα και γενικά ακριβό μαγαζί γι’αυτο που προσφέρει, να λέμε και τα καλά όμως το γλυκό στο τέλος καλό να μετριάσει την πίκρα του λογαριασμού.

2  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ξ

Το Αρχοντικόν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

Περιστέρι, Αττική

Το Αρχοντικόν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!