“Ωραίο περιβάλλον”

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Υπαίθρια τραπέζια, Φαγητό σε πακέτο
Περιγραφή: Στην κουζίνα μας δεν υπάρχει τίποτα προψημένο. Δεν ξαναζεσταίνουμε και ξεκινάμε να ψήνουμε μόλις μας δώσετε την παραγγελία σας. Τα σουβλάκια μας είναι 100% χειροποίητα και όλα μας τα κρεατικά ψήνονται σε φυσικό κάρβουνο. Με τις σμυρνέικες μας συνταγές για σουτζούκι, παστουρμά, κεμπάπ, κιοφτέ, σις κεμπαπ, γιαουρτλού κεμπάπ, μοσχάρι τας κεμπάπ και συκώτι μόσχου γάλακτος δημιουργούμε γεύσεις που θα σας ταξιδέψουν. Ψητές πιπεριές και ντομάτες, μελιτζανοσαλάτα, χούμους, ταμπουλέ, τουρλού-τουρλού μελιτζάνες και κολοκυθάκια στη σχάρα, αυγά του Κανακάρη, μελιμελιτζάνες είναι μερικά από τα πιάτα μας που μπορείτε να απολαύσετε για να συνοδεύσετε τα κρεατικά.
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Καταπληκτική κουζίνα σε ένα όμορφο περιβάλλον και με πολύ καλό σερβις. Το μόνο αρνητικό είναι πως τις μέρες Παρασκευή και Σάββατο δυσκολεύεσαι να βρείς πάρκνκ.

1  Ευχαριστούμε, Βασίλειος Χ

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο νόστιμο κεμπάπ που έχω φάει στην Αθήνα.. Ότι και αν έχω δοκιμάσει ήταν πολύ καλό. Πολύ ωραίο στήσιμο στα πιάτα τους και ειδικά στον Ντάκο. Το προσωπικό τους ευγενέστατο. Συστήνω ανεπιφύλακτα..

1  Ευχαριστούμε, chrirou
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ ωραια ατμοσφαιρα φτιαγμενο να μοιαζει παλιο και παραδοσιακο. Το φαγητο πολυ καλο , ολη η γευση χωρις ομως να ειναι βαρυ. Πλουσιες μεριδες και καλη εξυπηρετηση

1  Ευχαριστούμε, Fotis T
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίες γεύσεις, αν και οι τιμές είναι κομματάκι υψηλές για την εποχή που ζούμε, δεδομένου ότι είναι ένα απλό σουβλατζίδικο...

1  Ευχαριστούμε, sofoudeli
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ισως απο τις πιο ωραιες Τσικνοπεμπτες που εχουμε περασει απο αποψη ποιοτητας φαγητου και ταχειας εξυπηρετησης!! Συνηθως τετοια μερα γενικα ουτε τρως καλα, αλλα ουτε κ η εξυπηρετηση ειναι αμεση δεδομενου του κοσμου που συναντας! Ομως, προς εκπληξη μας το συγκεκριμενο μαγαζι ηταν αριστα οργανωμενο αν και γινοταν πανικος απο κοσμο!! Όχι μονο εξυπηρετηθηκαμε εξαιρετικα αμεσα και μας ηρθαν αυτα που παραγγειλαμε μεσα το πολυ σε 10 λεπτα, αλλα και η ποιοτητα του φαγητου ηταν εξαιρετικη!! Συγχαρητηρια!! Μπραβο σας!!!

1  Ευχαριστούμε, evelinaki86

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

ΜΠΑΡΜΠΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!