“Οικογενειακή υπόθεση”
Κριτική για: La Pasteria

La Pasteria
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε οικογενειακός.Εξαιρετικα όλα, εντυπωσιακό η Μακάρι να μέσα στο κεφάλι τις τριμμένης παρμεζάνας και μετά απευθείας στο πιάτο σου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, αλεξανδρα φ

Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2020

Ακριβό χωρίς λόγο. Η σαλάτα του Καίσαρα,μέτρια γευστικά και σε πολύ μικρή ποσότητα. Δεν χρειάζεται να δοκιμάσεις και αλλα για να μην ξανα πας.

Ευχαριστούμε, Storyteller417426
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Δεκεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε τα σχόλια σας μαζί μας. Τα σχόλια των πελατών μας βοηθάνε να βελτιωνόμαστε κάθε φορά και να παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε ξανά σε ένα από τα καταστήματά μας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Κλασικο μαγαζι για γευστικες επιλογες Ιταλικης κουζινας. ιδιαιτερη σχεδιαση και διακοσμος, χαμογελαστο και αμεσο σερβις, ικανοποιητικη ποικιλια φαγητων, ομορφη παρουσιαση και σερβιρισμα, ευχαριστο περιβαλον, ομως οι τιμες (και στα ποτα) κρινονται για την εποχη αρκετα ακριβες και στο τελος εκεινες χαρακτηριζουν πιστευω λιγο αδικα την ολη προσπαθεια.....

1  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Ο/η LaPasteriaGreece, Μάρκετινγκ του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2020

Από όλες τια απόψεις τέλειο. Ο υπεύθυνος είναι πάντα χαμογελαστός και εξυπηρετικός. Και όλοι οι σερβιτόροι πολύ καλά παιδιά. Πηγαίνουμε εκεί πάνω από 10 χρόνια και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι, γιατί έχουμε πάει και σε άλλα εστιατότια της αλυσίδας και δεν ήταν το ίδιο. Ωραίο κλίμα και ωραίες γεύσεις. Για οτιδήποτε χρειαστώ συμβουλεύομαι το προσωπικό για τις προτάσεις του και είμαι πάντα ικανοποιημένη. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ΜΠΟΤΣΙΟΥ Μ
Ο/η LaPasteriaGreece, Ιδιοκτήτης του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Χαιρόμαστε πολύ που απολαμβάνετε κάθε επίσκεψή σας στο κατάστημά μας και ελπίζουμε να συνεχίσουμε να σας προσφέρουμε την ίδια εξυπηρέτηση πάντα!

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μια καρμπονάρα και μια σαλατουλα ceasars.. Το μπέικον καμένο, τα μακαρόνια σαν να ήταν ξαναζεσταμενα! Η σαλάτα μάλιστα που πήραμε ήταν με κοτόπουλο.. Δηλαδή αν παίρναμε την απλή θα είχε μέσα μόνο μαρούλι και καμένο μπέικον!! Κρουτον πουθενά.. Παρμεζάνα ελάχιστη!! Πήραμε τα κανονικά πιατα(δηλαδή κανονική μερίδα) την οποία τη χρεώνουν 12,5 €.. Όταν δε ζητήσαμε λογαριασμό πιστέψαμε ότι μας χρέωσαν μεγάλη μερίδα.. Η κοπέλα πολύ ευγενική μας είπε ότι υπάρχει πιο μικρή μερίδα για παιδιά.. Δε νομίζω να ξαναεπισκεπτω το κατάστημα! Έχω φάει πολύ καλύτερα καρμπονάρες σε άλλα εστιατόρια με πολύ πιο λογικές τιμές.. Και χωρίς καμμένα μπέικον και λύσσα στο αλάτι το μακαρόνι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 507lenas
Ο/η LaPasteriaGreece, Manager του La Pasteria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2019

Λυπούμαστε πολύ για την εμπειρία που είχατε, η οποία σε καμία περίπτωση δεν αντικατοπτρίζει την εικόνα των καταστημάτων μας. Όλα τα σχόλια μάς βοηθούν να βελτιώνουμε τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να αντιστρέψουμε την πρότερη σας εντύπωση σε επόμενη σας επίσκεψη σε ένα από τα καταστήματά μας.

La Pasteria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Περιοχή Πειραιά
Μαρούσι, Αττική

Νέα Σμύρνη, Αττική
Περιστέρι, Αττική

La Pasteria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα