Tripadvisor
Περιστέρι

“Πολύ ωραίο φαγητό!”
Κριτική για: ο Πρόεδρος

ο Πρόεδρος

Ερχόμαστε συχνά με την οικογένεια μου. Μας αρέσει το φαγητό και οι μερίδες είναι μεγάλες. Συνήθως προτιμάμε το κεμπάπ, το γιαουρτλού και το κοτόπουλο κεμπάπ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, AthinaP163

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σαν κάτοικος της περιοχής προτιμώ να στηρίζω τα μαγαζιά της περιοχής μου. Το κατάστημα που έχει ανοίξει εδώ και λίγο καιρό είναι τόσο ωραίο όσο και τα υπόλοιπα της αλυσίδας. Τα φαγητά όπως τα ξέρω αλλά το προσωπικό είναι το χειρότερο από όλα της αλυσίδας. Για παράδειγμα όταν παραγγελναμε ζήτησα να βάλουν γιαούρτι μέσα. Νόμιζα ότι δεν το άκουσε ο σερβιτόρος και του λέω ξανά.. " Μην ξεχάσετε γιαούρτι και χωρίς κρεμμύδι" η απάντηση του ήταν τραγική, λέγοντας μας " το είπαμε αυτό άπαπα". Τότε κοίταξα τον σύζυγο μου και μου είπε ότι θα το αναφέρει στο τέλος. Περιμένοντας να φάμε ξέχασαν την κόκα κόλα και το σουτζουκι όπου στην απόδειξη το είχαν χρέωση. Εννοείται ότι στο τέλος δεν τα πληρώσαμε αφού δεν τα είχαν φέρει ΠΟΤΈ. Η δικαιολογία τους(σερβιτόρος) ήταν ότι είχε πολύ κόσμο όλη μέρα και την ώρα που πήγαμε (21:50) μόλις είχαν χαλάρωση. Οι επιχειρηματίες θα πρέπει να γνωρίζουν ότι δεν παίζουν ρόλο τα ποσά λεφτά έχουν ρίξει ή η ποιότητα μόνο του προϊόντος ή καθαριότητα κτλ αλλά όλη η εικόνα. Τα λεφτά που ερχόμαστε να αφήσουμε δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο. Και ξέρουν ότι η καλύτερη διαφήμιση είμαστε εμείς οι πελάτες. Ακριβώς απέναντι υπάρχει ο ανταγωνιστής σας. Αν αυτό θέλετε να πηγαίνουμε απέναντι απλά τα καταφέρατε. Ελπίζω να το διορθώσετε σύντομα γιατί είναι κρίμα ένα τέτοιο μαγαζί να ΚΛΕΊΣΕΙ.

** ΌΣΟ για τον χώρο που κάθονται τα παιδιά με τα μηχανάκια δεν είναι σωστός. Βάλτε μια κάμερα και θα δείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _P5842OU
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα για 1η φορά και έμεινα πολύ ικανοποιημένη. Εξαιρετική ποιότητα κρεατικών νόστιμα ορεκτικά όπως η ψητή ντομάτα με λαδι ξύδι και χοντρό αλάτι, παρά πολύ καλό σέρβις καθώς επίσης και ωραίο περιβάλλον. Αξίζει να το επισκεφτείς πολλές φορές!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, angi_sofou11
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν ... καλό φαγητό. Καλή εξυπηρέτηση. Καλές τιμές. Αν και στο κατάστημα έχει μεγάλη ταμπέλα ότι όλα τα ψητά ψήνονται εκείνη την στιγμή δυστυχώς τα δικά μας κεμπάπ ήρθαν λίγο
παγωμένα...Περίεργο...Δεν τα φάγαμε. Κατά τα άλλα μια χαρά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dintour
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2019

Σις κοτόπουλο, πατατούλες τηγανιτές και εξαιρετική σαλάτα ντάκος! Όλα εξαιρετικά προσεγμένα, πολύ μαλακό το κοτόπουλο και αφράτο, ένα εξαιρετικό γεύμα! Στο τέλος φάγαμε κιουνεφέ με παγωτό και ήπιαμε δροσιστική μαστίχα. Τέλεια επίγευση! Σέρβις άριστο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Nikolaosfoody

ο Πρόεδρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

ο Πρόεδρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!