“Απαράδεκτο”
Κριτική για: Agni Indian Kitchen & Bar

Agni Indian Kitchen & Bar
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αφού περιμέναμε σχεδόν μια ώρα για να μας σερβίρουν, όταν τελικά μας έφεραν την παραγγελία μας σε 10 λεπτά τα είχαμε δοκιμάσει, είχαμε πληρώσει και είχαμε φύγει για να πάμε αλλού να φάμε!!! Οι φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει μάλλον είναι από άλλο εστιατόριο.. Το να πούμε ότι οι μερίδες ήταν οι μισές από τις φωτογραφίες είναι λίγο! Δεν είχαν καμία γεύση εκτός που ήταν υπερβολικά καυτερά και κολυμπούσαν στο λάδι. Ένα από τα πιάτα ήταν κατεψυγμένο και όταν μας το έφεραν ήταν ακόμα πάγος μέσα. Οι μερίδες με το κοτόπουλο ήταν μόνο κόκαλα.

Ευχαριστούμε, chrirou

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας δοκιμάσει σχεδόν όλα τα ινδικά της Αθήνας κ πολλά στο εξωτερικό κ ως φανατική του ινδικού Πακιστανικού φαγητού μπορώ να πω ότι αυτό ήταν το χειρότερο από άποψη γεύσεων. Χειρότερο κ από το Little Indian στη Ν. Ερυθραια. Κοτόπουλο ταντουρι Τίκα μαλακό αλλά ως γεύση από αδιάφορο έως περιεργο, Korma κ τίκα μασάλα το ίδιο. Οι φακές υποφερτές οι νάαν οι απλές καλές οι σκορδατες πολύ λάιτ. Τα μαγειρευτά ήρθαν με ελάχιστη σάλτσα κ το ρύζι έφτασε πολύ αργότερα, το πιλαου ήταν σαν άνοστο κινεζικό ρύζι. Ερασιτέχνες κ στο σέρβις, φιλότιμοι αλλά.....Ο χώρος ευχάριστος κ οι τιμές ήταν οι πιο χαμηλές για ινδικο εστιατόριο μετά τα ΑΒC κ τα αντίστοιχα. Απορώ πραγματικά για τις άριστες κριτικές στο trip advisor. Η ήταν ψευδείς ή από τελείως άσχετους από ινδική κουζίνα. Για τους τελευταίους μπορεί όντως να μην είναι κακή εμπειρία για την τιμή του.

Ευχαριστούμε, pkontog
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2017

Ο τίτλος Agni του μαγαζιού είναι απόλυτα αντιπροσωπευτικός αν θα έπρεπε να αποτυπώσει τις φυσιογνωμίες και την αύρα των ανθρώπων του μαγαζιού. Το Bollywood μας παραπέμπει σε κάτι έντονα καυτερό και παθιασμένο. Εμείς τη ζεστασιά την εισπράξαμε στο χώρο. Και μην πιστέψετε το καυτερό ότι μας το άφησε μόνο το φαγητό. Σε αυτό πονταραμε αλλά μας άφησε γευστικά ικανοποιημένους και έκπληκτους, το ότι ενώ πήραμε πολλά και διαφορετικά πιάτα που το καθένα είχε αρκετά και διαφορετικά μπαχάρια, αυτό που άφησε στο στομάχι μας δεν ήταν κάψιμο ούτε βάρος απλά ικανοποίηση. Τελικά η επιλογή μας επιβραβεύτηκε με γευστική και στομαχική ευχαρίστηση. Θα ξαναπάμε. Να πάτε...

Ευχαριστούμε, Μιλτος Π
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι μαστορες στα πουλερικα.τα κοτοπουλα που πηραμε ηταν πολυ ωραια.το μονο που δεν μας αρεσε ηταν το κεμπαπ.δεν ηταν ζουμερο.επισης οι τιμες ηταν φυσιολογικες αλλα οι μεριδες μικρες

Ευχαριστούμε, θεοδωρος μ
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2017

Η αλήθεια είναι ότι πήγαινα μάλλον σκεπτικός σε ένα Ινδικό εστιατόριο στο Μπουρνάζι, αλλά η αλήθεια είναι ότι βρέθηκα σε μια ευχάριστη έκπληξη. Εξαιρετικό σέρβις, η κουζίνα εξαιρετική και πολύ αυθεντική. Οι γεύσεις ήταν εκπληκτικές και το σέρβις υποδειγματικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, καθώς είναι και εξαιρετικά οικονομικό. Α και όταν πάτε δοκιμάστε τη σαλάτα με μάνγκο και ανανά. Είναι εξαιρετική

Ευχαριστούμε, Theodoros X

Agni Indian Kitchen & Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

Περιστέρι, Αττική

Agni Indian Kitchen & Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!