“Λάθος στη παραγγελία+ κακη διαχείριση παραπόνων”
Κριτική για: Φουφού

Φουφού
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Κάνανε λάθος στην παραγγελία,τους πήραμε τηλέφωνο και μας το έκλεισαν,πήγαμε στο μαγαζί..προφανώς δεν ενδιαφέρονται για τον πελάτη!
Κρίμα γιατι το φαγητό δεν είναι κακό.

Ευχαριστούμε, EYAGGELOS A

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Του έδωσα μια 2η ευκαιρία μιας και στην πρώτη επίσκεψη όλα ήταν κάτω του μετρίου σε ποιότητα. Δυστυχώς τα ίδια άψητα και μέτριας γεύσεις πιάτα . Κρίμα . Όσο για το σέρβις , προσπαθούσε το παιδάκι αλλά 1 άτομο και χωρίς εμπειρία τι περιμένεις ;

Ευχαριστούμε, Stella M
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

Παραγγελνουμε συχνα αλλα τις τελευταιες τρεις φορες μας φερανε λαθος φαγητα, ηταν ολα αγευστα και παρα το γεγονος οτι ειχα ζητησει να ειναι καλοψημενα, δεν ηταν. Ο γυρος ειδικα ηταν κομμενος σε κατι τεραστια αηδιαστικα κομματια. Κριμα τα λεφτα και την διαθεση που μας χαλασαν. Δεν ξαναπαραγγελνουμε ποτε!

Ευχαριστούμε, Lilly S
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

προσφερει ωραια πιατα, μετριες ποσοτητες
εχει πολυ ωραιο κρασι,
το εχω επισεφτει και μεσημερι και βραδυ
εχει και τραπεζακια στο πεζοδροιο απεναντι

υπαρχει χωρος μη καπνιζοντων
Αρνητικο: την τελευταια φορα που το επισκεφτηκαμε βραδυ , τελειωσε το κρασι και ηθελε να μας προσφερει κοκκινο σε συνεχεια του λευκου που ηδη πιναμε

Ευχαριστούμε, 05-Samy
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018

Γρήγορη εξυπηρέτηση, πολύ προσεγμένος χώρος για ψητοπωλείο (έχει Industrial διακόσμηση) και νόστιμα πιάτα. Οι τιμές φυσιολογικές. Το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές και έχω προτιμήσει τις πατάτες τηγανητές με τυρί μπέικον & κρέμα γάλακτος, μίξ γύρο χοιρινό & κοτόπουλο, μιξ κρεάτων & φυσικά τα τυλιχτά σουβλάκια του.

Ευχαριστούμε, brigitte20142018

Φουφού: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική
Χαϊδάρι, Αττική

Φουφού: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!