Tripadvisor
Περιστέρι

“Δεν θα το επιλέξουμε ξανά”
Κριτική για: Παλιά Σοφίτα

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Παλιά Σοφίτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε κράτηση για Σάββατο βράδυ για 6 άτομα! Μας είπαν να είμαστε εκεί μετά τις 9 και το πρόγραμμα ξεκίνησε μετά τις 11. Νόστιμα φαγητά , πολύ μικρές μερίδες! Αυτό που είναι απαράδεκτο είναι ότι κατά την κράτηση μας ενημέρωσαν ότι υπάρχουν 2 επιλογές: κόστος 16€/άτομο με στάνταρ μενού ή επιλογή από τον κατάλογο με ελάχιστη παραγγελία 20€ (ανά τραπέζι, αναγράφεται και στον κατάλογο).Αφού επιλέξαμε τη δεύτερη επιλογή και κάποια στιγμή ζητήσαμε λογαριασμό μας έφεραν παραγγελιοχαρτο το οποίο έγραφε τις τιμές σε ότι είχαμε παραγγείλει και κάτω το σύνολο 96€(δηλαδή χρέωσαν έτσι κι αλλιώς 16€/άτομο)ενώ το πραγματικό άθροισμα ήταν περίπου 80€. Όταν ζητήσαμε και την απόδειξη , μας την έφεραν μετά από λίγο κομμένη 1:30 το βράδυ δηλαδή την ώρα που τη ζητησαμε! Δεν θα το επιλέξουμε ξανά!!Ως προς τα υπόλοιπα το πρόγραμμα ήταν καλό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, mariabV3872QK

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2019

Ωραίο μαγαζί καλό φαγητό σούπερ εξυπηρέτηση ! Παρόλο που δεν υπάρχει μεγάλη άνεση χώρου απολαμβάνεις την κάθε στιγμή και περνάς τέλεια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, _E4515GZ
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2019

Πήγαμε Δευτέρα βράδυ και ήταν εντελώς άδειο, οπότε η ατμόσφαιρα ήταν κρύα. Το σέρβις φυσικά ήταν άψογο μια και δεν είχε κόσμο. Όσο για το φαγητό.. Πήραμε δύο ορεκτικά και μια σαλάτα που ήταν πολύ καλά. Παραγγείλαμε και μια ποικιλία κρεατικών. Δυστυχώς όλα τα κρέατα ήταν καμμένα και οι πατάτες χάλια. Ίσως να ξαναπήγαινα μόνο για ορεκτικά, σίγουρα όμως κάποια άλλη μέρα που να έχει λίγο κόσμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Tania B
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017

Ένα πολύ καλό εστιατόριο-μεζεδάδικο στο Περιστέρι.Δεν ξέρω αν "έτυχε", εγώ πιστεύω ότι "πέτυχε", κι ότι πήραμε εκείνο το Σαββατόβραδο του Ιουλίου ήταν εξαιρετικό.Η Βάσω, αν θυμάμαι καλά το όνομά της, που μας εξυπηρέτησε, Άψογη!!! Όμορφος και άνετος χώρος. Θα το ξαναεπισκεφτούμε σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, Dafy_69
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2017

Πολύ Νοστιμα πιατα! Καλές ποσότητες και προσιτές τιμες! Οι τυροφλογερές μούρλια! Ευγενικο προσωπικό! Θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, Αλεξανδρος β

Παλιά Σοφίτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περιστέρι, Αττική

Παλιά Σοφίτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!