“Εξαιρετική επιλογη”

Σκνιπα - Ρακομελαδικο
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα. Μεγάλες μερίδες και πολυ φιλικό προσωπικό. Ένας σερβιτόρος (πιθανόν και ιδιοκτητης του μαγαζιού) όταν είδε την παραγγελία μας ήρθε να μας ρωτήσει μήπως θέλαμε να αφαιρέσουμε κάτι γιατί ήταν πολλα για 2 άτομα. Αυτο δεν μας έχει συμβεί ποτέ ξανά. Φαίνεται ότι δεν τους ενδιαφέρει πως θα πάρουν τα χρήματα από τους πελάτες αλλά το να μείνει ο κόσμος ευχαριστημένος. Οι τιμές είναι προσιτές και στο τέλος μας κέρασαν και γλυκό. Θα ξαναπάμε σίγουρα και πολυ σύντομα.

Ευχαριστούμε, manolisnik

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Ολα πεντανοστιμα. . Φιλικό περιβάλλον άψογη εξυπηρέτηση. Φιλικές τιμές ωραία διακόσμηση του μαγαζιού

Ευχαριστούμε, Giorgos T
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκα σήμερα 15 Αυγούστου 2020, με το σύζυγό μου, και μας άφησε άριστες εντυπώσεις.

Έγραψα μεζεδοπωλείο αν και έχει κανονικά πιάτα, ιδιαίτερα νόστιμα, με άριστο σερβίρισμα.
Ευγενικό προσωπικό, καθαρό μαγαζί, εξαιρετική διακόσμηση !!!

Ευχαριστούμε, KatiaZin
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ καλο φαγητο, ωραιες γευσεις που σου μενουν. Ευχαριστος χωρος με πολύ εξυπηρετικο προσωπικό.

Ευχαριστούμε, nikosl813
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ψαχνοντας να φαμε φρεσκο ψαρακι πεσαμε πανω στο Σκνίπα. Πολύ όμορφος χώρος, ευγενικό προσωπικό και πολύ γευστικά πιάτα. Δοκιμάσαμε ντάκο σαλάτα, σαγανάκι παστουρμά, γαρίδες σαγανάκι, κριθαροτο θαλασσινών και από φρέσκα ψάρια κουτσομουρακια και μπακαλιάρο. Τα πιάτα ήταν απλά τέλεια μαγειρεμένα, γευστικά και τρελαιναν τον ουρανισκο. Πλέον θα γίνει το στέκι μας για μεσημεριανό και βραδινό μεζεδάκι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, M3290GN_

Σκνιπα - Ρακομελαδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέραμα, Περιοχή Πειραιά

Σκνιπα - Ρακομελαδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.