“ακριβό ”

Σκνιπα - Ρακομελαδικο
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πολύ καλή ποιότητα φαγητού , εξαιρετικό service και ωραία ατμόσφαιρα αλλά οι τιμές του είναι υψηλές για την περιοχή.

Ευχαριστούμε, menios k

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιος χώρος με καλό προσωπικό. Εμείς παραγγειλαμε θαλασσινά. Δεν εντυπωσιαστικα. Το χταπόδι ηταν πολυ σκληρο. Τα περισσότερα ειχαν πιπέρι. Το κρασι ηταν πολυ καλο οπως κ το ρακομελο. Μας αρεσαν κ τα σφηνάκια γρανιτας που μας φέρανε στο τελος οπως κ το γλυκο. Σε γενικές γραμμές είναι καλο.

Ευχαριστούμε, metozori
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό φαγητό, ευγενικό προσωπικό κ πολύ φιλικό. Οι τιμές νορμαλ και ο χώρος ιδιαίτερα όμορφος.

Ευχαριστούμε, AgapiP
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2017

Το μεζεδοπωλείο λόγω του ότι είναι μακριά απο την περιοχή μου το έχω επισκεφτεί μόνο μία φορά ως τώρα αλλά σίγουρα είναι απο εκείνα που θέλω να ξαναπάω.Εχει πολύ καλό φαγητό,το περιβάλλον είναι ευχάριστο, και η εξυπηρέτηση πολύ καλή.Από μουσική δεν είχε ζωντανή αλλά κάλυπτε κάπως και όσο μπορούσε την φασαρία του κόσμου.Αξίζει να το επισκεφτείτε!

1  Ευχαριστούμε, imoustaka
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια ομορφη έκπληξη μας περίμενε μόλις φτάσαμε έξω από το μαγαζι. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος κ ζεστός! Τα πιάτα, τουλάχιστον τα ορεκτικά ήταν πολύ καλά. Είχαμε παραγγείλει μόνο ένα κυρίως πιάτο το οποίο ήταν πολύ μικρό σα μερίδα και σκέτο χωρίς κάτι να το συνοδευει. Το σέρβις πολύ φιλικό και γρήγορο. Οι τιμές σχετικά καλές.

Ευχαριστούμε, AgapiP

Σκνιπα - Ρακομελαδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Σκνιπα - Ρακομελαδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!