“Αψογο κρεας”

Ταβέρνα Στάθης & Γιώτα
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο,το κρεας του τελειο τα ορεκτικα του αρκετα καλα οι τιμες κανονικες κ το σερβις πολυ καλο κ ευγενεστατο.αξιζει να πας!!!

Ευχαριστούμε, trolid

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια καλή επιλογή για ωραίο φαγητό.Παρειστικη ατμόσφαιρα. Πάντα με το χαμόγελο να σε εξυπηρετήσουν. Πολύ ωραίο μπιφτέκι ζουμερό και χειροποίητες πατάτες. Λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, lefterish62
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια καλη προσπαθεια το αποτελεσμα στα ορεκτικα μετριο στα ψητα αρκετα καλο θελει ακομα μεγαλυτερη προσπαθεια παντος μια τιμια προταση οι τιμες μετριες .

Ευχαριστούμε, kvzk8883
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Αν πραγματικά θες να φας καλό κρέας και από θέμα ποιότητας και από θέμα ψησίματος τότε πρέπει να το επισκεφθείς. Γευστικότατες, ζουμερές μπριζόλες, πολύ νόστιμα μπιφτέκια. φρέσκιες τηγανιτές πατάτες και σαλάτα. Θες κάτι άλλο? Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Οι ιδιοκτήτες έχουν καταλάβει σε τι είναι καλοί και αυτό σου πουλάνε. Μπράβο σας.

Ευχαριστούμε, Νατάσα Α
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2018

Ψάχνοντας κάπου να μπορεί να φάει ο γιος μου και η σύζυγός μου, οι οποίοι έχουν κοιλιοκάκη, βρήκαμε την ταβέρνα του Στάθη και της Γιώτας. Σάββατο βράδυ, αφού είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά με το Στάθη για να διαπιστώσω ότι αντιλαμβανόταν το ζήτημα, πήγαμε μαζί με άλλο ένα φιλικό ζευγάρι και τα δύο παιδιάτους. Μείναμε εξαιρετικά ικανοποιημένοι τόσο από τη συμπεριφορά και το χώρο όσο και από τα πιάτα και τις τιμές.Ο γιος μου παρήγειλε μπιφτέκια, φτιαγμένα κατάλληλα χωρίς γλουτένη, και τα ευχαριστήθηκε. Στάθη και Γιώτα συννεχίστε με το ίδιο τρόπο.

Ευχαριστούμε, Adreas_Teo

Ταβέρνα Στάθης & Γιώτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Ταβέρνα Στάθης & Γιώτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!