“ΣΟΥΠΕΡ”

Κεμπαπτζιδικον Κυρ Αριστος
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Μοναδικο μαγαζι με πολυ καλο φαγητο. μεγαλεσ μεριδεσ αριστο σερβις και προσωπικο πολυ καλο.
ενα απο τα καλυτερα σημεια στο παλαιο φαληρο για φαγητο.

Ευχαριστούμε, Kyrianata

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με διαφορά το καλύτερο κεμπάπ κοτόπουλο της Αθήνας!!!
Καλοψημένο, ζουμερό και απίστευτα γευστικό!
Must και οι τηγανιτές του πατάτες, σκέτες ή με αυγά!
Στέκι εδώ και χρόνια!

Ευχαριστούμε, dimitriosdoc
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Γευστικότατα πιάτα, τέλειο service, πολύ γρήγορο και ευγενικότατο προσωπικό, ωραίο-ζεστό-απλό-ατμοσφαιρικό περιβάλλον που σου θυμίζει τα παλιά, καλές τιμές, ανοιχτό σχεδόν όλες τις ώρες. Το καλύτερο κεμπαπτζίδικο για μένα, την οικογένειά μου και για πολλούς φίλους μας!!!

Ευχαριστούμε, Mary-Kallithea
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά απο βόλτα στη παραλιακή μπήκαμε Φάληρο να φάμε! Μας είχαν συστήσει το κεμπαπτζιδικον κυρ Αρίστος! Παραγγείλαμε ενα γιαουρτλού κεμπάπ και δυο τυλιχτά με κοτόπουλο και μια σαλάτα ντάκο!! Τα απολαύσαμε γιατι και ο χώρος ειναι πολυ καλός, λιγο με τις τιμές μονο είχαμε μια ένσταση!!

Ευχαριστούμε, pateris1977
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

το καλυτερο κεμπαπ που εχω φαει ποτε μακρααααν.... το προτινω ενεπιφυλακτα!!! οτι εχω δοκιμασει ειναι φοβερο!!!

Ευχαριστούμε, Gkoulioti_eleni

Κεμπαπτζιδικον Κυρ Αριστος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άλιμος, Αττική

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Κεμπαπτζιδικον Κυρ Αριστος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!