“Υπέροχος χωρος για δεξίωση”
Κριτική για: LAZARO 1971

LAZARO 1971
Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Κάνανε στο χώρο αυτό την βάπτιση του γιού μας και όλα ήταν τέλεια. Πάραπολύ καλό φαγητό. Εξαιρετική μουσική, φιλόξενο περιβάλλον, άριστο σέρβις. Το συτήνω ανεπιφύλακτα. Οι τιμές του είναι τέλειες γι αυτό που προσφέρει

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Alexistravel2

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Πολύ όμορφος χώρος . ευγενικό το προσωπικό ..όλο το μενού που δοκιμάσαμε για το τραπέζι του γάμου μας εξαιρετικό .. Σίγουρα θα σκεφτούμε να διοργανώσουμε την δεξίωση εκεί του γάμου μας.. και όπως και να χει θα το ξανά προτιμήσουμε!!!

Ευχαριστούμε, F8343DZnancyp
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέσα στην καταπράσινη αυλή του Lazaros γευτήκαμε ένα υπέροχο γεύμα, το προσωπικό πολύ ευγενικό, παρόλο που ήταν γεμάτο (πήγαμε χωρίς κράτηση) μας εξυπηρέτησαν αμέσως. Το φαγητό πολύ νόστιμο. Ποικιλία γεύσεων και όλα όσα επιλέξαμε πολύ νόστιμα!!!Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, fag05
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020

Έρχεται το πρώτο ορεκτικό...μας επικοινωνεί ο κατά τα άλλα εξυπηρετικότατος κ ευγενέστατος σερβιτόρος ότι...ο σεφ είχε μια αστοχία..... έρχεται το κυρίως πιάτο όπου το ζυμαρικό ήταν ...πως να το πω...το αντίθετο του al dente...το εντελώς αντίθετο όμως πως λέγεται;;;;;; Δεν έμεινα ευχαριστημένη παρότι το είχα επιλέξει για ιδιαίτερη στιγμή δεν το πέτυχα να απολαύσουμε το δείπνο. Είδα στο τέλος ότι έπαιρνα πακέτα μάλλον κάτι πεϊνιρλί...οπότε λίγο απέχει όλη αυτό απο την γκουρμεδιά. Κρίμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, vassilias10
Ο/η stefanosk510, Marketing του LAZARO 1971, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2020

Λυπόμαστε που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Ελπίζουμε να μας δώσετε μια δεύτερη ευκαιρία για να κερδίσουμε την εκτίμηση σας!

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2020

Μας άρεσε ο χώρος μας άρεσε η εξυπηρέτηση μας άρεσε το μενού αλλά έχει δύο θέματα αρκετά σοβαρά ( που λύνονται ).Το πρώτο είναι ότι παρότι οι μουσικοί τους είναι εξαιρετική την έχουν πάρα πολύ δυνατά ( και δεν είμαστε μπροστά).Το δεύτερο οι τιμές τους χρειάζονται ένα κλικ ποιο κάτω και θα μπορούσανε να προσθέσουν και άλλα πιάτα ( η ταπεινή μας άποψη)

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, loukasd939

LAZARO 1971: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

LAZARO 1971: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.