Tripadvisor

Παραγγείλετε online
Κουζίνες: Ιαπωνική
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις

Υπέροχο sushi, όμορφο περιβάλλον, εξαιρετικο σερβις, ιδιαιτερη ευγένεια από τον υπεύθυνο! Θα το επισκεφθουμε σύντομα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 354zeniaz

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άριστα στο σέρβις του μαγαζιού φοβερά υπομονετικοί και ευδιάθετοι. Ωραία στημένο μαγαζί με γούστο μινιμαλ τα πιάτα νόστιμα με γεύσεις έντονες και περίεργες μια χαρά όλα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _W3580BI
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος! Τέλεια εξυπηρέτηση και πολύ καλό φαγητό. Προσεγμένα πιάτα με αισθητική και νοστιμότατα.Ιδιαίτερες σαλάτες και σούπες με ψάρι φανταστικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, mariarW1708NC
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τρώω σούσι τα τελευταία 16 χρόνια. Μπορώ να πω άφοβα πως είμαι λάτρης του σούσι!!! Έχω φάει σούσι και στο εξωτερικό εντός και εκτός Ευρώπης! Αρα μπορώ να έχω άποψη για το τι είναι καλο και τι όχι! Με το χερι λοιπόν στην καρδιά θέλω να πω πως το the Sushibar faliro είναι κορυφαίο σε ποιότητα, διαθέτει άψογο σέρβις έχει λογικοτατες τιμές γι αυτό που προσφέρει επίσης κάνει και Ντιλιβερι!!! Με την γυναίκα μου έχουμε 4 παιδιά και τρώμε σούσι οικογενειακός τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα, αυτό σημαίνει πως τρώμε άφοβα το ωμο ψάρι και εμείς αλλα και τα παιδιά μας εδώ και 11 χρόνια στο ίδιο μαγαζί!!! Ποτέ δεν μας σέρβιραν κάτι κακό ή άνοστο. Είναι σωστοί επαγγελματίες σε όλα!!! Συνιστώ ανεπιφύλακτα να επισκεφθείτε το the Sushibar στο παλαιό Φαληρο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, GNikolaidis1981
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πριν καμία 10ετια θα ήταν οκ , ο ανταγωνισμός στο ειδος του ομως το ξεπερνά . Θέλει επείγοντος να κοιτάξει τη γεύση (όλα τα ρολακια το ίδιο είναι ) και τις τιμές που ξεφεύγουν αρκετά για αυτά που προσφαιρει και για την περιοχή του . Προσωπικό οκ ευγενικό , δείχνει την διάθεση να προσφαιρει και κερασμα αλλά όταν πληρώνεις κατά πολύ πάνω ,το κέρασμα δε λέει και κάτι

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, vas o

The Sushi Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Νέα Σμύρνη, Αττική

The Sushi Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!