Tripadvisor
Αναζήτηση

“Απαράδεκτος ο κύριος.”
Κριτική για: Η Παλιά Φάβα

Η Παλιά Φάβα

Είχαμε πάει δυο άτομα χωρίς κράτηση και ο κύριος μας κούναγε το χέρι και μας λέει 3 η ώρα το παίρνω το τραπεζι με απαράδεκτο υφάκι. Φίλε μου μπορείς να πεις ότι απλά δεν έχεις τραπέζι. Δεν το συστήνω

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, A2383IHmariap

Αξιοπρεπές εστιατόριο, μερίδες μεγάλες, νόστιμες σπιτικές γεύσεις. Δεν υπάρχει περίπτωση να θέλεις να φας και να μην ικανοποιηθείς... Θα ξαναπάω σίγουρα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Marloiss65
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φαγαμε υπεροχο μαμαδιστικο φαγητο σε πολυ μεγαλες μεριδες κ πολυ καλες τιμες. Μεγαλη ποικιλια μαγειρευτων αλλα κ ψητων κρεατων κ ψαρικων κ μεζεδων. Ολο το προσωπικο ευγενεστατο, χαμογελαστο κ εξυπηρετικοτατο!!

Ευχαριστούμε, eleniv71
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ νοστιμα ολα τα φαγητα και πολυ μεγαλες μεριδες.
Υπεροχη σαλατα,ο κοκορας πεντανοστιμος και ωραια μπιφτεκια

Ευχαριστούμε, _T371OG
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019

Εκτός των άλλων, παραγγέλνουμε και ένα συκώτι με συνοδεία τηγανιτές πατάτες, και μια μερίδα τηγανιτές πατάτες ξεχωριστά. Έρχεται η μερίδα με τις πατάτες, έρχονται και 1-2 άλλα. Μετά από 5', έρχεται το συκώτι, με βραστά λαχανικά, και χωρίς καν να ερωτηθούμε μας αναγγέλουν ότι δεν υπήρχαν διαθέσιμες πατάτες εκείνη τη στιγμή. Τσακ, το αφήνει στο τραπέζι και φεύγει. Εκ των μανατζαρέων του μαγαζιού, και όχι ο εκτελών χρέη σερβιτόρου.....
Μας βάζουν να κάτσουμε δίπλα στην κουζίνα, γεμάτη φωνές και θόρυβο, κραυγές και καμπάνες από την ιδιοκτήτρια, και με μια πίσω πορτα ανοιχτή καταχείμωνο. "Ναι αλλά μπαινοβγαίνουμε" μας ειπώθηκε όταν ευγενικά ρωτήσαμε αν μπορεί να κλείσει η πόρτα γιατί κρυώνουμε και έχουμε και 2 μικρά παιδιά μαζί μας στο σημείο που Αυτοί μας είχανε κρατήσει όταν επικοινωνήσαμε για κράτηση, και χωρίς καν να μας ενημερώσουν για το τι διαφορετικό έχει το συγκεκριμένο μέρος του μαγαζιού (3 τραπέζια που δεινοπαθούν εκεί).
Προφανώς λοιπόν δε μιλάμε καν για φιλοξενία, αλλά για αρπαχτή.
Γεύσεις όσων φάγαμε ήταν οκ. Αλλά τι να το κάνεις...

Ευχαριστούμε, koukr

Η Παλιά Φάβα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Η Παλιά Φάβα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!