Ξενοδοχείο Ποσειδών
Athens Marriott Hotel(Παλαιό Φάληρο)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 23% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 23% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 251 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ξενοδοχείο Κοράλλι(Παλαιό Φάληρο)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Nestorion Hotel(Παλαιό Φάληρο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hotel Arma(Παλαιό Φάληρο)
Lacoba Hotel(Αθήνα)
Galaxy Hotel(Άλιμος)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Blue Sea Hotel(Άλιμος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 41% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 41% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 166 $/διανυκτέρευση.

Platon Hotel(Μοσχάτο)
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσία δωματίου
Hellinis Hotel(Αθήνα)
  • Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018

Ήταν η τρίτη φορά, που διέμεινα στο ξενοδοχείο. Εντύπωση μου έκανε σε σχέση με τις προηγούμενες φορές (5/2014, Πρωτοχρονιά 2016) η αυξημένα φιλική κι εξυπηρετική συμπεριφορά όλου του προσωπικού. Μια καινοτομία ήταν κι ο επιπλέον μπουφές με ελληνικές παραδοσιακές γεύσεις παράλληλα με τον καθιερωμένο πλουσιότατο πρωϊνό μπουφέ. Η θέα απ' το Sky Bar στο Σαρωνικό απερίγραπτη. Ένας φίλος προτίμησε να κατέβει απ' τον Αγ. Αντώνιο να πιούμε καφέ εκεί (λόγω θέας) αντί να δώσουμε ραντεβού αλλού πιο κοντά σ' αυτόν.

Συμβουλή: Την πρώτη φορά μείναμε σ' ένα ιδανικό διαμπερές δωμάτιο με παράθυρο πίσω και μπαλκόνι μπροστά με θέα τη θάλασσα. Υπάρχουν και τέτοια.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, skeaping2016
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο απλό ζεστό καθαρο δωμάτιο, απλά το πρωί υπήρχε αρκετή φασαρία στο διάδρομο και κατά τις έντεκα δηλαδή πριν το check out μπήκε στο δωμάτιο κοπέλα από την καθαριότητα ενώ η πόρτα δεν κλειδώνε ! ζητήσαμε διπλό κρεββάτι αλλά μας έδωσαν δύο μονα επομένως δεν ήταν καθόλου βολικό! Το πρωινό υπέροχο με πολύ μεγάλη ποικιλία!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Anna K
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το πρωινό πάρα πολύ καλό
Το προσωπικό πάρα πολύ καλό
Ο χώρος καθαρός
Ζητήσαμε κρεβάτι διπλό πριν φτάσουμε και μας δώσανε ένα δωμάτιο που είχαν ενώσει 2 μονά κρεβάτια, ήταν παρά πολύ άβολο Γενικά μιας και ήταν και πολύ σκληρό το στρώμα
Ωραία θέα αλλά πολύς ο θόρυβος

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Constance N
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2017

Αρχές Σεπτεμβρίου πραγματοποιήσαμε την δεξίωση του γάμου μας στο roof garden του ξενοδοχείου Poseidon και ηταν ολα καταπληκτικά.
Από το πρώτο μας ραντεβού με την υπεύθυνη την κα Μαριάννα Μπελαλίδου στο χώρο του roof garden στον 7ο όροφο καταλάβαμε ότι αυτός είναι ο χώρος που θέλαμε να οργανώσουμε τη δεξίωση του γάμου μας.
Όλα ήταν υπέροχα!! Καταπληκτικό φαγητό, τέλειο service και εκπληκτική θέα στη θάλασσα!!
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε πολύ την κα Ηρώ Αργυρού για την πολύτιμη βοήθεια της και την άψογη συνεργασία της μαζί μας, την chef κα Κική και την ομάδα της για το εξαιρετικό και ποιοτικό φαγητό της , τον μετρ κο Ηλία που ήταν διακριτικά πάντα δίπλα μας σε ότι χρειαστούμε, την κα Αγγελική και όλους τους σερβιτόρους που ήταν ευγενικοί και εξυπηρετικοί και τον dj Μιχάλη με την ξεσηκωτική μουσική του.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.
Σας ευχαριστούμε θερμά για όλα!

Αλέξανδρος & Χαρά

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Chara R
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονη για 2 βραδυα. Εξαιτιας της προσφορας που μας δοθηκε, φοβηθηκα πως θα το μετανοιωσουμε μολις φτασουμε..... Ξεκιναω: Βολικη προσβαση με ευκολο παρκινγκ σε πλαινο δρομο πολυ κοντα στο ξενοδοχειο. Εξωτερικα το ξενοδοχειο δειχνει ομορφο. Το δωματιο καθαρο, σε αποδεκτο μεγεθος, με μπαλκονοπορτα που του χαριζε μια αισθηση ανοιχτοσιας (οχι θεα θαλασσα το δικο μας ). Επιπλα 20ετιας και βαλε και μπανιο επισης παλιο με ντουζιερα που γυρω γυρω ειχε κουρτινα...... Σε ενα θεματακι με το νιπτηρα που ειχαμε, το αναφεραμε στη ρεσεψιον το επομενο πρωι και επιδιορθωθηκε αμεσα. Το πρωινο ιδιαιτερα πλουσιο σε βαθμο που νομιζες πως ησουν σε 5αστερο. Συνοψιζοντας, σε αυτα τα χρηματα δεν θα βρεις τιποτα καλυτερο στην πολη.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, nik f