ZenHotels.com

Εξαιρετική Διαμονη

Κριτική για: Athens Marriott Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 5 Μαρ 2024
Όλα ήταν εξαιρετικά!!!!!
Σίγουρα θα το επιλέξουμε και την επόμενη φορά.
Καθαρό ξενοδοχείο, άνετο περιβάλλον.
Όλο το προσωπικό ήταν ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει σε όλες μας τις ανάγκες.
Μεγάλο αβαντάζ το ότι βρίσκεται σε απόσταση μόνο 10 λεπτών από το κεντρο
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η DIMITRIS VENIZELOS, Other του Athens Marriott Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 6 Μαρ 2024
Dear guest,

Thank you for sharing your wonderful review of Marriott Athens.
I am delighted to read that you enjoyed all aspects of your stay with us and I do hope to have the opportunity to welcome you back in the future.

Markos Lambiris

138 €
2.9 χλμ. από Athens Marriott Hotel
Παλαιό Φάληρο: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2023

Εχω επισκεφτεί το ξενοδοχείο αρκετές φορές. Το προσωπικό στην υποδοχή είναι πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει. Το δωμάτιο καθαρό. Η γειτονιά ομορφη με διαφορες επιλογες για φαγητο. Το ξενοδοχείο διαθέτει χωρο σταθμευσης , που βολευει αρκετα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Christina N
Ο/η Carlos Malliaroudakis, General Manager του Athens Marriott Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Νοεμβρίου 2023

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Marriott Athens για τη διαμονή σας στην Αθήνα και για τα κολακευτικά σας σχόλια για το ξενοδοχείο μας, το πρωινό μας αλλά κυρίως για το προσωπικό μας και το επίπεδο εξυπηρέτησης.

Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2023

Είναι η τρίτη φορά που επισκεπτόμαστε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και όπως κάθε φορά η αίσθηση είναι η ίδια.
Πολυτελής χώροι, καθαριότητα και ευγενικό προσωπικό.
Το δωμάτιο αν και μικρό έχει εξαιρετική διακόσμηση και η καθαριότητα του σε υψηλά επίπεδα.
Το προσωπικό υποδοχής χαμογελαστό και πάντα πρόθυμο να απαντήσει σε ερωτήσεις του πελάτη.
Πολύ καλά ενημερωμένο για την γειτονιά με προτάσεις για τον πελάτη.
Είναι ο προορισμός μας κάθε φορά που ερχόμαστε Αθήνα.
Σας ευχαριστούμε Athens Marriott.

Ευχαριστούμε, _L3305ML
Ο/η Carlos Malliaroudakis, General Manager του Athens Marriott Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Νοεμβρίου 2023

Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2023

Αποφασίσαμε να μείνουμε σε αυτό το ξενοδοχείο λόγω του ότι το μαιευτήριο ΡΕΑ ήταν δίπλα. Εντυπωσιαστήκαμε από την πολυτέλεια των δωματίων, των κοινόχρηστων χώρων, αλλά αυτό που μας έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, αίσθηση ήταν ο επαγγελματισμός και το χαμόγελο του συνόλου των υπαλλήλων. Η άφιξη-αναχώρηση εξαιρετική, το πρωινό πλούσιο με πολύ καλή ποιότητα και χάρις τον υπάλληλο που μας εξυπηρέτησε στην άφιξη ένα δωμάτιο με πολύ ωραία θέα στο Σταύρο Νιάρχος! Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!

Ευχαριστούμε, Φωτεινή Σ

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!!
Από το service μέχρι οι επαφές με το προσωπικό ήταν όλα άψογα 👍👍👍
Ευγενικοί όλοι τους και πολλοί φιλικοί !
Κυρίως στην αίθουσα του μπαρ και του πρωινού μπουφέ,
όλοι τους ξεχωριστοί!
Ευχαριστούμε για όλα 👏👏👏🌺🌺🌺❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θα πρπει να καθίσω να γράψω τόσα θετικά που δεν θα χωρέσουν όλα σε τόσους λίγους χαρακτήρες . Μια επίσκεψη στο Marriot θα σας πείσει ❤️
Ευχαριστούμε, Stella K
Ο/η Carlos Malliaroudakis, General Manager του Athens Marriott Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2023
Μετάφραση Google

Dear guest,

Thank you choosing Marriott Athens for your recent stay in Athens.
We are thrilled that you had such a good time and that we made such a wonderful impression.
Thank you for sharing such a wonderful review, we are looking forward to your return.

Carlos Mallairoudakis

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική, αν και σύντομη η διαμονή μας. Ωραίο, μινιμαλ δωμάτιο, με θέα προς το πάρκο Σταύρος Νιάρχος. Η πισίνα μικρή, αλλά δροσερή. Το πρωινό απλώς καλό, θα μπορούσε, είναι αλήθεια, και καλύτερο. Μακριά από το κέντρο, αλλά τα βανακια μικραίνουν την απόσταση. Με συχνότερα δρομολόγια, ακόμη πιο εύκολη η πρόσβαση. Οι τιμές αλμυρουτσικες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, katg422
Ο/η Carlos Malliaroudakis, General Manager του Athens Marriott Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2023
Μετάφραση Google

Dear guest,

Thank you so much for choosing Marriott Athens for your stay in Athens and for your most kind comments about our hotel.
My team and I look forward to welcoming you back very soon.

Carlos Malliaroudakis