Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com139 $
Hotels.com139 $
Priceline139 $
eDreams139 $
CheapTickets139 $
Trip.com161 $
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ολα καλα και καθαρα. Φιλοξενεια καλο σερβις και πολυ λογικες τιμες. Το πρωινο ειναι μετριο αλλα η θεα απο το εστιατοριο σε αποζημιωνει. Τα δωματια χρειαζονται μια μικρη ανακαινιση εκτος απο το wc που ειναι ολοκαινουργιο.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Panayiotis M
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2016

Βρεθηκα στην αιθουσα εκδηλωσεων στον πανω οροφο, για τα γενεθλια της μικρης μου ανηψιας. Μονο καλα λογια εχω να πω. Ο χωρος ανετος με ωραια θεα στη θαλασσα, η διακοσμηση χαρουμενη και τα κοριτσια που διασκεδαζαν τα πιτσιρικια εκαναν αψογα τη δουλεια τους. Το φαγητο αξιοπρεπες σε λογικοτατες τιμες απο οτι εμαθα μετα. Ιδιαιτερη μνεια στην υπεροχη τουρτα που εφτιαξαν. Το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Roula L
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2016

Ανακαινισμενος ο χωρος του ισογειου του ξενοδοχειου Κοραλι....!!! πολυ ομορφος.... μοντερνος.... με μαρματα λευκα..... ωραιο ντεκορ.... πολυ ευχαριστος, το προσωπικο εξυπηρετικο, το φαγητο ... μακαροναδες πολυ καλες.... σαλατες..... πιτσες..... και οι τιμες πολυ καλες το συστηνω ανεπιφυλακτα για μεσημερι και βραδυ.... για καφε.... τσαι η ποτο !!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωματια που ειναι μπροστα με θεα θαλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, KONDYLIA G
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 22 Δεκεμβρίου 2016

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα τόσο για την υπέροχη κριτική σας όσο και για το ότι πραγματικά απολαύσατε τις γεύσεις του εστιατορίου μας.
Ευχαριστούμε πολύ, η κριτική σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για εμάς !

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2016

Τα πιάτα που δοκιμασαμε πολυ νόστημα και η μακαρονάδα ( σπαγγετι καρμπονάρα) αυθεντική ιταλική!!
Ωραίος ισόγειος χώρος και καλή εξυπηρέτηση! Ο manager του ξενοδοχείου πολυ ευγενικός και φιλικός με τα παιδιά!
Θα το επισκεφθω ξανα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, A8hnais
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 31 Οκτωβρίου 2016

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε οικογενειακώς τα εδέσματα του εστιατορίου Corallo Nero του ξενοδοχείου μας. θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό boutique hotel, οτι ακριβώς λανσάρει μαζεμένο νοικοκυρεμένο με διαρκώς προσπάθεια για ανανέωση, καποια δωμάτια θελουν ανακαίνιση αλλα σιγουρα οι ιδιοκτήτες θα το φέρουν εις πέρας αφού φαίνεται οτι ασχολούνται με την επιχείρηση τους !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, 19Kosmos78
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε θερμά για την ευγενική σας κριτική και για το χρόνο που διαθέσατε για την υποβολή της!
Όπως διαπιστώσατε το σύνολο του προσωπικού του ξενοδοχείου μας εστιάζει στην κατά το δυνατόν αρτιότερη και φιλικότερη εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενων μας προσφέροντας όλες τις απαραίτητες παροχές και υπηρεσίες για μία άνετη και ευχάριστη διαμονή.
Με την ενθάρρυνση του συνόλου των πελατών και συνεργατών μας, οι ανακαινίσεις που αναφέρατε έχουν ήδη προγραμματιστεί.
Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα πάλι κοντά μας!