“delicious !!!!!!!!!!!”

Il Trovatore
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2021

Πήραμε πακέτο στο σπιτι ! Διαθέτουν delivery
Ωραιο πακέτο μεταφοράς φαγητού .. ηταν ζεστά
Και τέλειες γεύσεις ολο το μενου!!!
Σκάσαμε στο φαγητο ..περιμενουμε ποτε θα ανοίξει η εστίαση να σας επισκεφτούμε απο κοντά !

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, tzeniv2015

Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γνήσια ιταλικά πιάτα από ιταλό σεφ. Δοκιμάσαμε νitello tonato παπαρδέλλες φρεσκιες με αρνακι σιγομαγειρεμένο και κοτοπουλο φιλέτο με μανιτάρια και σάλτσα απο κρασι marsalla Ολα πολύ νόστιμα .Περιβάλλον εξαιρετικό εξωτερικη αυλή καταπράσινη κατάλληλα διαμορφωμένη και για πιο κρυες μέρες. Μεγάλες μερίδες καλές τιμές. Τώρα που έκλεισε η εστίαση διαθέτει delivery.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, emilia1443
Ο/η Rebecca M, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ ! Ελπίζουμε σύντομα να έχουμε τη χαρά να σας δούμε στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αγενεστατο σερβις..ζηταμε μια καρμποναρα αντι για ριγκατονι να βαλει σπαγκετι..και μετα ζηταμε λιγκουινι εαν υπαρχουν και μας λεει ο σερβιτορος " τωρα το εγραψα,δεν μπορω να το αλλαξω"
Και η καρμποναρα ηρθε..λαδομενη και καμμενη..
Κατα τα αλλα μια μπουρατα (μοτσαρελα) αρκετα καλη..και πεστο μακαροναδα !

Ευχαριστούμε, spiross731

Αγαπητέ κύριε, λυπόμαστε πραγματικά αν δεν έγινε κάτι όπως έπρεπε. Το σέρβις μας δίνει πάντα τον καλύτερο εαυτό του με πάσα ευγένεια και αυτό διαφαίνεται και από τις κριτικές των πελατών μας. Όλοι μας βέβαια μπορεί να τύχουμε μια κακιάς στιγμής. Ελπίζουμε σε μια νέα ευκαιρία όταν με το καλό ανοίξουμε ή μέσω του delivery ή take away που λειτουργεί αυτή τη στιγμή. Σας ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για άλλη μια φορά είχαμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε το αγαπημένο IlTrovatore και να απολαύσουμε τις μοναδικές δημιουργίες σε ένα εκπληκτικό, ευφάνταστο και πλούσιο μενού που έφερε την Ιταλία στα πιάτα μας. Αντάξιο των προσδοκιών μας, με ξεχωριστές πινελιές και γεύσεις δεμένες υπέροχα μεταξύ τους. Τα περισσότερα από τα πιάτα συνοδευόταν με φρέσκα χειροποίητα ζυμαρικά. Η κρεατόσουπα ήταν εξαιρετική, ενώ μας εντυπωσίασε ιδιαίτερα το “Ravioli Aragosta” με φρέσκα ραβιόλια παντζαριού γεμιστά με γαρίδες. Στο τέλος του δείπνου φυσικά απολαύσαμε ένα θεσπέσιο γλυκό με σφολιάτα. Ο Σεφ αξίζει πολλά συγχαρητήρια για την υπέροχη δουλειά του η οποία αποτυπώνεται σε κάθε ένα από τα πιάτα!

53  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS

Αγαπητή Nemesis, σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια! Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας δούμε ξανά στον χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην μια μεριά τα θετικά, δηλαδή αφενός οι γεύσεις -υπεράνω του λίαν καλώς- αλλά χωρίς το ιδιαίτερο ,το επιπλέον,το πρωτότυπο και αφετέρου το περιβάλλον -ο χώρος,η διακόσμηση,η βεράντα- άνετα και βολικά. Στην άλλη μεριά τα αρνητικά, η εξυπηρέτηση μέτρια,η ταχύτητα μάλλον αργή,η συμπεριφορά έως προβληματική. Οι τιμές...4 κυρίως,2 ορεκτικά, μια σαλάτα και κρασί 140€. (Υπερτιμημένο). Τα πλήρως κακώς κείμενα-κατα την άποψη μου- η μη ύπαρξη ελληνικής ετικέτας στα κρασιά και στο εμφιαλωμένο νερό (μόνο Ιταλικά).

1  Ευχαριστούμε, S8151KDchriss
Ο/η rebeccamN4213WD, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε ,
σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Λαμβάνουμε υπόψιν όλα τα σχόλια των πελατών μας κι ευχαριστούμε που μπαίνετε στον κόπο να αναφερθείτε σ' εμάς. Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.

Il Trovatore: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Il Trovatore: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!