“Μια υπέροχη Ιταλική βραδιά !!! ❤️”
Κριτική για: Il Trovatore

Il Trovatore
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για άλλη μια φορά είχαμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε το αγαπημένο IlTrovatore και να απολαύσουμε τις μοναδικές δημιουργίες σε ένα εκπληκτικό, ευφάνταστο και πλούσιο μενού που έφερε την Ιταλία στα πιάτα μας. Αντάξιο των προσδοκιών μας, με ξεχωριστές πινελιές και γεύσεις δεμένες υπέροχα μεταξύ τους. Τα περισσότερα από τα πιάτα συνοδευόταν με φρέσκα χειροποίητα ζυμαρικά. Η κρεατόσουπα ήταν εξαιρετική, ενώ μας εντυπωσίασε ιδιαίτερα το “Ravioli Aragosta” με φρέσκα ραβιόλια παντζαριού γεμιστά με γαρίδες. Στο τέλος του δείπνου φυσικά απολαύσαμε ένα θεσπέσιο γλυκό με σφολιάτα. Ο Σεφ αξίζει πολλά συγχαρητήρια για την υπέροχη δουλειά του η οποία αποτυπώνεται σε κάθε ένα από τα πιάτα!

45  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην μια μεριά τα θετικά, δηλαδή αφενός οι γεύσεις -υπεράνω του λίαν καλώς- αλλά χωρίς το ιδιαίτερο ,το επιπλέον,το πρωτότυπο και αφετέρου το περιβάλλον -ο χώρος,η διακόσμηση,η βεράντα- άνετα και βολικά. Στην άλλη μεριά τα αρνητικά, η εξυπηρέτηση μέτρια,η ταχύτητα μάλλον αργή,η συμπεριφορά έως προβληματική. Οι τιμές...4 κυρίως,2 ορεκτικά, μια σαλάτα και κρασί 140€. (Υπερτιμημένο). Τα πλήρως κακώς κείμενα-κατα την άποψη μου- η μη ύπαρξη ελληνικής ετικέτας στα κρασιά και στο εμφιαλωμένο νερό (μόνο Ιταλικά).

Ευχαριστούμε, S8151KDchriss
Ο/η rebeccamN4213WD, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε ,
σας ευχαριστούμε για την κριτική σας. Λαμβάνουμε υπόψιν όλα τα σχόλια των πελατών μας κι ευχαριστούμε που μπαίνετε στον κόπο να αναφερθείτε σ' εμάς. Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας ξαναδούμε στον χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο ιταλικό εστιατόριο. Πολύ ωραίος χώρος. Εξωτερικά κι εσωτερικά. Με ποικιλία στα φαγητά και όλα πεντανόστιμα και στο τέλος μας σέρβιραν και φανταστικά γλυκΑ!

1  Ευχαριστούμε, stratoula h

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!! Χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020

Χωρος με τραπεζια στον κηπο ξυλοφουρνος και μεγαλη ποικιλια σε ορεκτικα και κυριως αλλα και κρασια.Παραγγειλαμε 4 ατομα 2 πιτσες σαλατα αντιπαστι ποικιλια τυριων και αλλαντικων και κρασι δικο τους εμφιαλωμενο.Λογαριασμος με αποδειξη λιγο πανω απο 60Ε.Προσωπικο με μασκες και καθ ολα ευγενικο.Kερασμα γλυκο και καρτα εκπτωτικη για τα γενεθλια μου.

1  Ευχαριστούμε, alexpar2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα στον χώρο μας! Χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020

Το εστιατόριο είναι καταπληκτικό ! Το φαγητό γνήσιο ιταλικό! Τόσο τα ζυμαρικά, όσο το κρέας ήταν πολύ νόστιμα ! Το προσωπικό πολύ φιλικό και πρόθυμο να βοηθήσει! Η κοπέλα στην υποδοχή ήταν πολύ επαγγελματίας και μας εξυπηρέτησε άριστα! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά!!

2  Ευχαριστούμε, Aggeliki z

Αγαπητή Αγγελική,
σ' ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σου σχόλια και είναι πραγματική μας χαρά η ικανοποίησή σας.

Σε περιμένουμε εκ νέου στον χώρο μας γι' ακόμα μία απολαυστική γευστική εμπειρία!

Il Trovatore: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Il Trovatore: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.