“απλα τελειο”
Κριτική για: Il Trovatore

Il Trovatore
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

παρασκευη βραδυ κ ψαχναμε που να παμε για φαγητο.περασαμε απλα να το δουμε κ ηταν γεματο.κατεβηκαμε να ρωτησουμε για τραπεζι κ μας ειπαν με ευγενεια ναι.απο ολα τα ιταλικα που εχουμε δοκιμασει εθναι μακραν το καλυτερο.η ζυμη τελεια τα μακαρονια απαιχτα η σαλατα δροσερη κ ο σολομος οπως πρεπει.η τιμη για 4 ατομα ιδανικη για αυτη την ποιοτγτα.25 το ατομο.με ποτηρι κρασι.ειστε απαιχτοι σε ολα μπραβο σας.

Ευχαριστούμε, Aggeliki M
Ο/η rebeccamN4213WD, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Αγαπητή κυρία Μόρου,

χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που περάσατε μια όμορφη γευστική βραδιά στον χώρο μας και σας ικανοποίησε η εξυπηρέτηση, οι τιμές και το πιο σημαντικό οι γεύσεις μας. Μοναδικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των πελατών μας σε όλα τα επίπεδα και χαιρόμαστε όταν διαβάζουμε τέτοια σχόλια καθώς μας επιβεβαιώνουν. Σας ευχαριστούμε πολύ και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας ξαναδούμε στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή πιτσα,νόστιμα πιάτα,μεγάλες μεριδες.Τιμες κανονικές για αυτά που προσφέρει.Αψογο σέρβις πολύ όμορφος χώρος.Αξιζει της προσοχής σας

Ευχαριστούμε, D1792KF_

Αγαπητέ tsimpa_tone ,
χαιρόμαστε πολύ που η επίσκεψή σας στον χώρο μας σας ικανοποίησε και σας ευχαριστούμε για τη θετική σύσταση που δίνετε για εμάς. Θα είναι μεγάλη χαρά μας να σας ξαναδούμε στον χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, απλές γεύσεις που προσπαθούν αποτυχημένα να αντιγράψουν τις ιταλικές! Κακό, έως απαράδεκτο service, όχι λόγω θέλησης αλλά λόγω ανικανότητας. Δυστυχώς, όχι ευχάριστη γευστική εμπειρία παρότι η παρέα είχε καλή διάθεση και είχαμε ακούσει καλά λόγια...

Ευχαριστούμε, dimitris502
Ο/η rebeccamN4213WD, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ κύριε, λυπόμαστε που δεν μείνατε ευχαριστημένος από την επίσκεψή μας στον χώρο μας. Ωστόσο, θα θέλαμε να επισημάνουμε ότι το προσωπικό μας πάντα δίνει τον καλύτερο εαυτό του για να ευχαριστήσει τον κοσμο που μας τιμά καθημερινά. Εξάλλου κι εσείς αναφερθήκατε θετικά ως προς τη θέληση του service, ως προς τη λέξη ανικανότητα τη θεωρούμε βαριά λέξη γι'ανθρώπους που κάνουν μια δύσκολη δουλειά. Όπως και να έχει,στόχος μας είναι η απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας και η συνεχής βελτίωσή μας. Στα πλαίσια αυτά θα ήταν χαρά μας να μας δίνατε μια δεύτερη ευκαιρία και είμαστε πρόθυμοι ν'ακούσουμε οποιαδήποτε πιο συγκεκριμένη αναφορά σας ως προς τις γεύσεις που θα δοκιμάσετε
Σας ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020

Ένα καταπληκτικό εστιατόριο ιταλικό όπως θα έπρεπε να είναι....Το κάθε τι είναι μοναδικό μαγειρεμένο με ιταλικό ταμπεραμέντο με τις καλύτερες πρώτες ύλες.
Το σέρβις είναι ευγενικό και γνωστές του μενού.

Ευχαριστούμε, 997vassilism
Ο/η rebeccamN4213WD, Μάρκετινγκ του Il Trovatore, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ Vassilis M , σας ευχαριστούμε και χαιρόμαστε πραγματικά που η επίσκεψή σας στο εστιατόριό μας σας άφησε μια όμορφη εμπειρία!

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2020

Ιταλική κουζίνα με καλοζυγισμένες δημιουργικές πινελιές σε ένα πραγματικά όμορφο εστιατόριο και έναν εύκολα προσβάσιμο χώρο, από τον ταλαντούχο σεφ Pino Saccheri. Στις σαλάτες και στα ορεκτικά το μαγαζί σημειώνει επιτυχία, με τα βαριά πυροβολικά του μενού να είναι οι θαυμάσιες πίτσες και τα απολαυστικά ζυμαρικά του. Μεγάλη έμφαση έχει δωθεί στο κρασί με ετικέτες που ξεπερνούν τις προσδοκίες, ενώ το πολύ καλό σέρβις συμπληρώνει την εικόνα. Συγχαρητήρια παιδιά!

Ευχαριστούμε, filitsaa2020

Σας ευχαριστούμε πολύ και είναι χαρά μας που απολαύσατε την επίσκεψή σας στον χώρο μας!

Il Trovatore: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Il Trovatore: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!