Tripadvisor

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Άξιον Μπλέ

Μέτριο προς κακό φαγητό πολύ κακό σέρβις. Ο χώρος με τα τραπεζοκαθισματα πάρα πολύ κρύος,δεν θα έπρεπε να διατίθεται.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Eugenia_Mpo

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλα σουβλατζιδικα στην περιοχη. Ευγενεστατοι στο τηλεφωνο, και δεν αργουν στην διανομη. Ξεχωριζουν οι κυπριακες πιτες, η σως για τα ρτλιχτα με κοτοπουλο, το κοτοπουλο μπουτι στα τυλιχτα, και το "τουρλου πολιτικο".

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, The T
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2019

Το πιο καθαρό με διαφορά όχι μόνο σουβλατζίδικο αλλά και ταχυφαγείο που γνωρίζω.
Είναι όλα νόστιμα και όπως λέει και ο τίτλος που έβαλα τα σουβλάκια και ο γύρος καταλαβαίνεις πως είναι κρέας. Η γυναίκα μου τρώει καλαμάκια κοτόπουλο από μπούτι. Εγώ τρώω καλαμάκια χοιρινού τα οποία είναι καταπληκτικά. Έξω καλοψημένα και ελευρώς τραγανά ενώ μέσα είναι μαλακά και λιώνουν στο στόμα. Κατά καιρούς πρέπει να έχω δοκιμάσει όλο τον κατάλογο του. Τα σχόλια μου είναι μόνο θετικά.

Μου αρέσει πάρα πολύ η σώς τσένταρ την οποία συνδυάζω με γύρο χοιρινό σε κυπριακή πίτα, είναι κόλαση.

Πάρα πολύ καλός είναι και ο μοσχαρίσιος γύρος του απλά είμαι και κάποιας ηλικίας πλέον οπότε αν φάω αργά (23:30+) τον αποφεύγω.

Πολύ καλά είναι και τα χωριάτικα λουκάνικα του!

Έχει καλή ποικιλία σε σώς, οι οποίες Οκ δεν θα είναι για όλα τα γούστα αλλά σίγουρα πιο καλά να έχεις την επιλογή.

Α επίσης και οι σαλάτες του είναι πολύ καλές, ναι τρώω και σαλάτες μαζί με τόσα σουβλάκια αλλά τη κόκα-κόλα τη πίνω Light . Οι σαλάτες του είναι λες και στις έφτιαξε η μαμά σου μόνο που η μαμά σου είναι και επαγγελματίας μάγειρας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, tliatsis
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018

Παρόλο που η πρώτες ύλες είναι μάλλον καλές η σαλάτα Caesar δεν τρώγεται, την πέταξα, και γράφω αυτή την κριτική γιατί κι εγώ παρασύρθηκα από την Kasy7, μήπως σωθεί κανένας άλλος. Είχε πνιγεί σε μια παχιά σάλτσα, που μου φάνηκε ίδια με την σάλτσα με μουστάρδα που είχαν και οι πίτες με κοτόπουλο που πήρα, καμία σχέση με την γνωστή σάλτσα αντζούγια που έχει μια καλή ceasar’s. Το μαρούλι πάρα πολύ ψιλοκομμένο και λεπτό φύλλο μαρουλιού καθόλου δροσερό, δεν το ξεχωρίζεις μέσα στα βαριά υπόλοιπα υλικά, πάλι σαν αυτό που βάζουν στις πίτες γύρου κοτόπουλο. Κάτι μικροσκοπικά κρουτόν που παπαριάζουν αμέσως. Το μπέικον κι αυτό ήταν κάτι μακρουλά κομμάτια που είχαν μαλακώσει μέσα στη βαριά σάλτσα. Τα καλαμάκια και ο γύρος κοτόπουλο μου άρεσαν, καλό κρέας και καλοψημένο. Η κυπριακή πίτα έτσι κι έτσι και η σάλτσα μου φάνηκε βαριά ακόμα και για σουβλάκι, είχε πολύ και βαριά μαγιονέζα μάλλον. Πάντως τα υλικά πολύ καλά, η σάλτσα τα σκοτώνει. Η εξυπηρέτηση πολύ ευγενική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, elma-g2019
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγέλνω συχνά για το σπίτι σουβλάκια πολίτικα. Ειναι μαριναρισμένα και πεντανόστιμα. Η πολίτικη σάλτσα που συνοδεύει τις τηγανιτές πατάτες είναι κόλαση!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, EleniTseliou

Άξιον Μπλέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιό Φάληρο, Αττική

Άξιον Μπλέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!