“το κρασί του ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ”
Κριτική για: Ψαροκόκκαλο

Ψαροκόκκαλο
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Σπιτικές γεύσεις, οικογενειακή ατμόσφαιρα, φιλική εξυπηρέτηση, μεγάλες μερίδες, προσιτές τιμές, άριστη σχέση ποιότητας –τιμής, είναι τα χαρακτηριστικά που μας αντιπροσωπεύουν. Σας ευχαριστούμε από την καρδιά μας για την αγάπη και την στήριξη όλων αυτών των ετών. Σας υποσχόμαστε να προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο!
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

Μέτρια ποιότητα τα περισσότερα ψαρικά κατεψυγμένα το κρασί πολλά συντηρητικά τέσσερα άτομα είχαμε πονοκέφαλο δυο μέρες μετά εξίσου και οι οικονομικές του τιμές του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
12  Ευχαριστούμε, Panos K

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Στο ψαροκοκκαλο πηγαίνουμε πολυ συχνά απο την πρωτη σχεδόν ημέρα που ανοιξε. Το φαγητο εξαιρετικό, η εξυπηρέτηση ευγενικοτατη κ γρήγορη κ ο χώρος τέλειος!!! Καθε μερα ειναι γεμάτο κ τα σ-κ δεν βρίσκεις τραπέζι!! Βεβαια ειναι απολύτως φυσικό καθότι οι τιμες γι αυτο που απολαμβάνεις ειναι «τζάμπα»!!! Keep up the good work guys!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, evifrank
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Ένα εξαιρετικό μαγαζί στο οποίο, όποιο πιάτο και εάν πάρετε θα μείνετε κατευχαριστημένοι. Φρέσκα υλικά, σωστά μαγειρεμένα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, 925dimitriss
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Η άβολη στιγμή όταν καταλαβαίνεις ότι το «εφιάλτης στην κουζίνα» με τον Έκτορα Μποτρίνι δεν ήταν στημένο αλλά πέρα για πέρα αληθινό. Πέντε άτομα διασχίσαμε ολόκληρο το μαγαζί και οι διερχόμενοι σερβιτόροι έκαναν ότι δεν μας έβλεπαν. Τελικά φτάνοντας σε κάποιον που -λόγω ηλικίας- έμοιαζε υπεύθυνος (ο οποίος πήγε και αυτός να μας προσπεράσει) του λέω «να ρωτήσουμε κάτι;;;». Τότε εκείνος (ενώ συνέχισε να περπατάει) απευθυνόμενος σε εμένα (με ύφος μονοπωλιακού ταβερνιάρη παλιάς κοπής) μου απάντησε «έέέέλα!» και όταν εγώ (αντιπαρερχόμενος την αναιδέστατη συμπεριφορά του) τον ρώτησα αν υπάρχει τραπέζι για πέντε άτομα, εκείνος απάντησε μονολεκτικά «Όχι!» (ενώ ήδη βλέπαμε την πλάτη του) και κατευθύνθηκε προς την κουζίνα. Ευχαριστούμε θερμά που μας αποτρέψατε να σπαταλήσουμε τα λεφτά μας στο μαγαζάκι σας και δημοσιοποιούμε το γεγονός ώστε να σας βοηθήσουμε να ξεφορτωθείτε κι άλλους πελάτες -μέσω διαδικτύου- χωρίς να σας κουράσουν -από κοντά- με ενοχλητικές ερωτήσεις σαν τις δικές μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
28  Ευχαριστούμε, v-INSTIGATOR-v
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Είναι μια από τις καλύτερες ψαροταβέρνες που έχω επισκεφθεί. Πάντα μου έκανε εντύπωση που δεν μπορούσαμε να βρούμε τραπέζι άλλα τώρα που κατάφερα να την επισκεφθώ κατάλαβα γιατί. Απίστευτα γευστικά πιάτα, μεγάλη ποικιλία και ποιότητα. Όσα πήραμε ήταν πάρα πολύ νόστιμα. Την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Chakim8

Ψαροκόκκαλο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική
Μελίσσια, Νέα Πεντέλη

Ψαροκόκκαλο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!