“Από τα αγαπημένα μου!!!”
Κριτική για: Kozi's

Kozi's
Κουζίνες: Αφρικάνικη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια φορά φτάνει για να σε κάνει να ξαναπάς. Λιτός χώρος στον οποίο δεν μπορείς να κάνεις κράτηση ίσως χρειαστεί να περιμένεις λίγο για τραπέζι. Το προσωπικό εξυπηρετικό αρκετά. Η ουσία όμως είναι το φαγητό το οποίο είναι πολύ καλό!!!Σαλάτα και ορεκτικό για αρχή στην μέση. Αγαπημένο πιάτο το super kozis stake ενός κιλού περίπου για λάτρεις του είδους. Οι τιμές είναι κανονικές έως υψηλές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, KostastheSaint

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Δεν είναι η πρώτη φορά που πήγαμε και πάντα φεύγουμε με τις καλύτερες εντυπώσεις και γεύσεις.Καλή ποιότητα φαγητού αν και ο κατάλογος είναι λίγο τσιμπημένος, ικανοποιητικές μερίδες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, ANASTASIATS13
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

Η πρωτη μου εμπειρια στο εν λογω μαγαζι ηταν πολυ κακη αλλα αποφασισα να του δωσω μια δευτερη ευκαιρια. Φτανω λοιπον με την κυρια μου ενα κρυο Σαββατοβραδο και το μαγαζι ηταν φισκα. Πριν απο εμας να περιμενουν 3-4 παρεες. Πηγαινω στην κοπελα στην εισοδο να ρωτησω για τον χρονο αναμονης. 20 λεπτα μου λεει και μας κερναει ενα ζεστο κρασι να ζεσταθει το κοκκαλακι μας. Και φτανει η σειρα μας και μπαινουμε στο μαγαζι. Η κρισιμη ωρα της παραγγελειας. Μια σαλατα Shambalala και δυο κυριως κρεατικα (Spare Ribs και Kassler Deluxe. Η σαλατα φρεσκοτατη, δροσερη και γευστικη. Τα κυριως πιατα καταπληκτικα, αλλα το κορυφαιο δεν ηταν το φαγητο καθε αυτο. Στα μεσα του φαγητου ερχεται ενας ευγενεστατος σερβιτορος και προσφερει εξτρα σαλτσα στην κυρια μου για το φαγητο της λεγοντας μας οτι του το εκαναν και σε αυτον σαν πελατη. Ενας αλλος υπευθυνος του μαγαζιου μας κερασε μια κανατα ζεστο κρασι διοτι δεν ειχαμε ποτα στο τραπεζι μας παρα μονον το εμφιαλομενο νερο μας.

- Και εκει που λες τις μερες των γιορτων να αφησεις λιγο το ποτο, σε κερνανε κρασακι -

Μετα απο ολο αυτο το σκηνικο δεν θα μιλησω ουτε για τις τιμες ουτε για τιποτα. Θα κλεισω καπως ετσι ...

Μια του κλεφτη ... Δυο του κλεφτη ... Και σου κλεβει την καρδια.

Ευχαριστούμε, Dimi P
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017

Από τα αγαπημένα μου εστιατόρια στην Αθήνα και πηγαίνω πολύ συχνά! Υπέροχα μπέργκερς, ψαρονέφρι και το κοντοσούβλι! Ικανοποιεί και τους πιο απαιτητικούς ουρανίσκους!

Ευχαριστούμε, JeanKatz
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εδώ και χρονια το καλύτερο Rib Eye στην Αθήνα! Και γενικά σε κρέας πολύ καλή ποιότητα κ γεύση! Πολύ νέος κόσμος κ πολύ ευγενικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, Irenedim

Kozi's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μελίσσια, Νέα Πεντέλη
Μελίσσια, Νέα Πεντέλη

Κηφισιά, Αττική
Κηφισιά, Αττική

Kozi's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!