“Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Μ Α Γ Α Ζ Ι”
Κριτική για: Χριστόφορος

Χριστόφορος
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κρίμα και παλι κριμα
Απαραδεκτο σερβις, παγωμενο φαγητο. Μακρυα και αγαπημενοι.
Μας εφεραν το φαγητο παγωμενο, δοκιμασαμε και φυσικα δεν τρωγόταν. Και οταν ενημερωσαμε τον σερβιτοτορο μας ειπε οτι... φταιει η κουζινα!!!!!
Οταν ενημερωσα τους υπευθυνους μου ειπαν οτι το εφαγα!!!!!
Ναι ρε μεγαλε δοκιμασα μια μπουκια και διαπιστωσα οτι ειναι κρυο.

2  Ευχαριστούμε, Τασος Σ

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πραγματικά νόστιμο φαγητό και γρήγορο σέρβις!Δεν ξέρεις τι να πρωτοφάς παίρνεις και στο σπίτι!Δώρο κοντοσούβλι και επιδόρπιο με σφηνάκια στο τέλος!Παραδοσιακή ταβέρνα με τζάκι μία επίσκεψη θα σας πείσει!

1  Ευχαριστούμε, Fotis G
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ καλή ατμόσφαιρα κανονικές τιμές εξαιρετικό ψήσιμο στα σουβλιστά,γρήγορο σέρβις αν και όταν επισκεφθήκαμε ήταν ώρα και ημέρα αιχμής το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Giorgos K
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΉ μεσημέρι. Ο χώρος καθαρός και άνετος. Παραγγείλαμε χοιρινή μπριζόλα μπιφτέκι ( κτήνος )κοκορέτσι σαλάτα και τηγανιτές πατάτες. Οι μερίδες όπως περιμέναμε τεράστιες, δικαιολογούσαν τις τσιμπημενες τιμες. Και τα κρέατα ψημένα τέλεια !! Άρα σχέση ποιότητας τιμής άψογη. Το σερβισ ευγενικό και γρήγορο. Στο τέλος μας κέρασαν γιαούρτι με γλυκό του κουταλιού και μαστίχα ποτό .Πλούσιο και αυτο.

3  Ευχαριστούμε, vasia a
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Γεμίσαμε με τη παρουσία μας πέντε τραπέζια και παραγγείλαμε κοκορέτσι, μπιφτέκι, σούβλα αρνάκι, μπριζόλα σταυλίσια, κεμπάπ χοιρινό, παϊδάκια, σαλάτες, κολοκυθάκια και πατάτες. Στο τέλος μας κεράσανε και γλυκό. Εξαιρετική ποιότητα κρεάτων, μεγάλες μερίδες και ωραίο ψήσιμο. Ήμασταν νωρίς στο μαγαζί, προτού γεμίσει και έτσι το σέρβις ήταν πολύ γρήγορο. Αυτό που μας άρεσε ήταν η ποικιλία στα κρεατικά και το γεγονός ότι όλα ήταν ψημένα στα κάρβουνα. Φάγαμε σκάσαμε και πήραμε και από μια σακούλα ο καθένας για το σπίτι από αυτά που περίσσεψαν. Σαν παρέα μας αρέσει να πηγαίνουμε κάθε φορά και σε διαφορετικό μαγαζί για να έχουμε εμπειρίες γεύσεις, αλλά εδώ πραγματικά σίγουρα θα ξαναρθούμε.

1  Ευχαριστούμε, Nicolas G

Χριστόφορος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Ράφτη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Χριστόφορος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;