“Όμορφο οικογενειακό περιβάλλον”
Κριτική για: Χριστόφορος

Χριστόφορος
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ καλή ατμόσφαιρα κανονικές τιμές εξαιρετικό ψήσιμο στα σουβλιστά,γρήγορο σέρβις αν και όταν επισκεφθήκαμε ήταν ώρα και ημέρα αιχμής το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Giorgos K

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΉ μεσημέρι. Ο χώρος καθαρός και άνετος. Παραγγείλαμε χοιρινή μπριζόλα μπιφτέκι ( κτήνος )κοκορέτσι σαλάτα και τηγανιτές πατάτες. Οι μερίδες όπως περιμέναμε τεράστιες, δικαιολογούσαν τις τσιμπημενες τιμες. Και τα κρέατα ψημένα τέλεια !! Άρα σχέση ποιότητας τιμής άψογη. Το σερβισ ευγενικό και γρήγορο. Στο τέλος μας κέρασαν γιαούρτι με γλυκό του κουταλιού και μαστίχα ποτό .Πλούσιο και αυτο.

3  Ευχαριστούμε, vasia a
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Γεμίσαμε με τη παρουσία μας πέντε τραπέζια και παραγγείλαμε κοκορέτσι, μπιφτέκι, σούβλα αρνάκι, μπριζόλα σταυλίσια, κεμπάπ χοιρινό, παϊδάκια, σαλάτες, κολοκυθάκια και πατάτες. Στο τέλος μας κεράσανε και γλυκό. Εξαιρετική ποιότητα κρεάτων, μεγάλες μερίδες και ωραίο ψήσιμο. Ήμασταν νωρίς στο μαγαζί, προτού γεμίσει και έτσι το σέρβις ήταν πολύ γρήγορο. Αυτό που μας άρεσε ήταν η ποικιλία στα κρεατικά και το γεγονός ότι όλα ήταν ψημένα στα κάρβουνα. Φάγαμε σκάσαμε και πήραμε και από μια σακούλα ο καθένας για το σπίτι από αυτά που περίσσεψαν. Σαν παρέα μας αρέσει να πηγαίνουμε κάθε φορά και σε διαφορετικό μαγαζί για να έχουμε εμπειρίες γεύσεις, αλλά εδώ πραγματικά σίγουρα θα ξαναρθούμε.

1  Ευχαριστούμε, Nicolas G
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Πηγα Κυριακη μεσημερι με παρεα 6 ατομων. Τα καλα του ηταν οι μεριδες ειναι μεγαλες, οχι μονο τα κρεατικα αλλα και τα συνοδευτικα και θα χρηματα καλα για το φαγητο που προσφερει. Τα ασχημα ειναι οτι απο τη 1η στιγμη παρατηρεις οτι δεν υπαρχει οργανωση, μπαινεις μεσα στο μαγαζι ( αν μπορεις ) και πρεπει να βρεις εσυ το τραπεζι, πραγμα δυσκολο αφου το μαγαζι χωριζετε σε 3χωρους και γινεται χαμος και δινουν προτεραιοτητα σε ατομα και παρεες που γνωριζει το μαγαζι. Το servis γρηγορο αλλα προχειρη δουλεια καθως 3 πραγματα απο αυτα που παραγγειλαμε ξεχασαν να μας τα φερουν. Γενικα μετριο!

2  Ευχαριστούμε, efimourati18
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο που να αρχισεις.Φαι αθλιο σερβιτοροι που φωναζουν ο ενας στον αλλο τα πιατα απλυτα και βρωμικα.το κερασακι ηταν που ενω ειμασταν εξω ηρθε ο σερβιτορος και μας ειπε οτι εκανε λαθος στον λογαρισμο και ηταν παραπανω και οπως αποδειχτηκε τα ειχαν κανει θαλασσα μας ζγταγανε παραπανω για αναψυχτικα που δεν παραγγειλαμε ποτε.Μακρια παιδια 80 ευρω 3 ατομα.

3  Ευχαριστούμε, Thanasis D

Χριστόφορος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Καλύβια Θορικού, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Βουλιαγμένη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Πόρτο Ράφτη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Χριστόφορος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!