“Πολύ καλό ”
Κριτική για: Cook and Grill Gerakas

Cook and Grill Gerakas
Κουζίνες: Ευρωπαϊκή
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος και μοντέρνος χώρος. Αρκετά καλό σουβλάκι και το τυλιχτό και το καλαμακι. Μεγάλη αίθουσα ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΓΑΡΑ. Πολύ καλή επιλογή αν βρεθείτε Γερακα.

Ευχαριστούμε, Rigas R
Ο/η Alexandros M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Ευχαριστουμε για την θετικη κριτικη σας , προσπαθουμε να διατηρουμε τα υψηλα στανταρτς ποιοτητας και εξυπηρετησης. Ευχομαστε να μας επισκευθειτε ξανα συντομα.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φαγητό σε καλές τιμές, αν και έχει ρίξει λίγο την ποιότητα σε σχέση με πιο παλιά. Παρ όλα αυτά το μοναδικό ψητοπωλείο που τρώω στη περιοχή.

Ευχαριστούμε, Vaggelis N
Ο/η Alexandros M, Public Relations Manager του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε που μπήκατε στον κοπο να υποβάλετε την κριτική σας. Ωστόσο μας λυπεί το γεγονός οτι δεν καλύψαμε τις προσδοκίες σας. Δεν έχουμε αλλάξει τίποτα σχετικά με τα προϊόντα μας, καθώς προσπαθούμε να διατηρούμε τις αξίες μας σταθερές. Όπως και να έχει, επειδή λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη το σχόλιό σας, θα είχατε την ευγενή καλοσύνη να μας στείλετε εάν email στο info@cookandgrill.gr για να μας ενημερώσετε για κάποιες περαιτέρω λεπτομέρειες που μας ενδιαφέρουν? Ευχαριστούμε πολύ! Κάλη συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017

Μεγάλος χώρος για πρόχειρο φαγητό! Έχουμε πάρει σουβλάκια και σαλάτες, ΟΚ ήταν. Οι τιμές είναι μέτριες για καθιστό σερβιριζόμενο γεύμα, αλλά για take away-delivery τσιμπημένες!

1  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece

Λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη την κριτική σας. Ωστόσο, όλα αυτά τα χρόνια, διατηρούμε υψηλά στάνταρντ για τις υπηρεσίες μας: από την πιο μικρή λεπτομέρεια μέχρι την ευχάριστη εμπειρία των πελατών μας, επιλέγουμε τα πιο καλά υλικά και προσφέρουμε υψηλές υπηρεσίες εξυπηρέτησης. Όραμά μας είναι να διαφοροποιηθούμε από το απλό "σουβλατζίδικο" σε κάτι που, αν και σερβίρει κλασικές συνταγές "γρήγορου φαγητού", ωστόσο δημιουργεί την αίσθηση του διαφορετικού & μοναδικού. Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι μέτριο και το τελευταίο διάστημα έχει ρίξει πολύ την ποιότητα. Οι πατάτες είναι άθλιες και τα σουβλάκια έρχονται κρύα. Σε σχέση ποιότητας και τιμής δεν έχει καμία σχέση. Είναι απλά υπερεκτιμημενο.

Ευχαριστούμε, zaq343

Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αψογο σερβις,πολυ καλο φαγητο,φιλικη ατμοσφαιρα,λογικες τιμες. Εγω που γυριζω ολη την ελλαδα λογω της δουλειας μου, δεν εχω ξαναδει τοσο αψογη συμπεριφορα. Ο κυριος Νικος Γριβοπουλος,διευθυντης του καταστηματος, ευγενεστατος κ παντα με το χαμογελο στα χειλη,θα πρεπει να προταθει ως ο καλυτερος διευθυντης στον ελλαδικο χωρο. Ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ για την δουλεια του!!!!!

Ευχαριστούμε, AGATHI K
Ο/η Alexandros M, Public Relations Manager του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Νοεμβρίου 2017

Ευχαριστουμε πολύ για την θετικη σας βαθμολογια και τα καλα σας λογια ! Καλη συνεχεια και ελπιζουμε να σας ξαναδουμε συντομα.

Cook and Grill Gerakas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλλήνη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής
Γέρακας, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Cook and Grill Gerakas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!