“Μέτριο”
Κριτική για: Cook and Grill Gerakas

Cook and Grill Gerakas
Κουζίνες: Ευρωπαϊκή
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μετριο φαστφουνταδικο-σουβλατζίδικο με αρκετά υψηλές τιμές. Το σέρβις του καλό, ο χώρος αδιαφορος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, smaragdal
Ο/η Alexandros M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2017

Ευχαριστουμε πολυ που μπηκατε στον κοπο να υποβαλλετε την κριτικη σας. Ειναι σημαντικο για εμας να γνωριζουμε τις εμπειριες σας. Ωστοσο, η κριτικη σας δεν μας βοηθα ιδιαιτερα θα θελαμε να γνωριζουμε περισσοτερες λεπτομερειες σχετικα με τα σχολια σας. Τι ακριβως εννοειτε 'αδιαφορος χωρος'. Το περιβαλλον ηταν ζεστο και οικειο? Ο χωρος ηταν καθαρος και και χωρις ενοχλητικες μυρωδιες ψητοπωλειου? Σχετικα με τις τιμες θα πρεπει να γνωριζετε πως ειναι αναλογες με την ποιοτητα. Η διαφορα τους με ενα κοινο σουβλακι δεν εγκειται στα λιγα cent παραπανω, αλλα στο οτι για να δημιουργηθει εχουν επιλεγει τα καλυτερα και πιο ακριβα υλικα, και εχει προετοιμαστει απο προσωπικο με εμπειρια και μερακι στο χωρο αυτο. Θα εκτιμουσαμε ιδιαιτερα αν μας στελνατε στο support@cookandgrill.gr περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με την επισκεψη σας. Ευχαριστουμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όσο και καλά υλικά να χρησιμοποιείς η τιμή 2,40 για πίτα σουβλάκι θεωρώ ειναι υπερβολική εν καιρό κρίσης ! Το θεωρώ ακριβό για σουβλατζίδικο . θεωρώ οτι κάποιοι θα έπρεπε να σκεφτούν ξανά τις τιμες τους , και δεν θεωρώ λιγότερο νόστιμο σουβλάκι με 1,90 ή 2 ευρω .λιγο ψάξιμο θέλει και σιγουρα υπάρχουν καλύτερα και οικονομικότερα ..... Ο καθένας ειναι άξιος για τις επιλογες του, και το πορτοφόλι του!

1  Ευχαριστούμε, ververav
Ο/η Evaggleos A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2017

Ευχαριστούμε που μπήκατε στον κόπο να υποβάλλετε την κριτική σας. Ωστόσο μας λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι δεν μείνατε ευχαριστημένος, καθώς πιστεύουμε πως το κόστος είναι ανάλογο της ποιότητας. Ο Όμιλος Cook and Grill ξεκίνησε και συνεχίζει με αυτήν ακριβώς την φιλοσοφία: "να διαφοροποιηθεί από ένα κοινό σουβλατζίδικο". Επιτρέψτε μας, αλλά τόσο το αναβαθμισμένο αισθητικό περιβάλλον, η πολυτελής εξυπηρέτηση, η ποιότητα των πρώτων υλών, η ποιότητα των προϊόντων, η εμπειρία και η εξειδίκευση του προσωπικού και ιδίως της κουζίνας καθώς και πολλές άλλες πτυχές, μας διαφοροποιούν από ένα κοινό σουβλατζίδικο. Όλα αυτά τα χρόνια δεν έχουμε μειώσει ούτε στο ελάχιστο τα ιδανικά και τις αξίες μας και αυτό που μας έφερε ως εδώ: η ποιότητα! Ένα πιάτο δεν αρκεί να είναι νόστιμο για να είναι καλό... Θα ήταν μεγάλη μας χαρά αν μας δίνατε την ευκαιρία να σας ξεναγήσουμε στις δομές του καταστήματός μας, την κουζίνα και γενικά "πίσω από τη βιτρίνα", ώστε να δείτε και μόνος σας ποια είναι η διαφορά. Εάν το επιθυμείτε μπορείτε να επισκεφθείτε και να μας το ζητήσετε! Εάν παρόλα αυτά δεν είμαστε σε θέση να καλύψουμε τις προσδοκίες σας, ελπίζουμε να απολαύσετε τις επισκέψεις σας στην περιοχή μας, η οποία είναι γεμάτη εστιατόρια όλων των ειδών και ποικίλου οικονομικού εύρους. Ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

έχει καταφέρει όλους τους άλλους να θέλουν να τον αντιγράψουν.....στην ευρύτερη περιοχη της Ανατολικής Αττικής.......και βεβαια δεν έχει σχέση με τα άλλα καταστήματα στην Αττική με την ίδια επωνυμία.
απλά το καλύτερο στο είδος του !!!!

1  Ευχαριστούμε, theodoros217
Ο/η Evaggleos A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2017

Ευχαριστουμε που μπηκατε στον κοπο να υποβαλλετε την κριτικη σας! Ειναι σημαντικο για εμας να γνωριζουμε τις εμπειριες σας. Καλη συνεχεια και ελπιζουμε να σας ξαναδουμε συντομα!

Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ το φαγητό ειναι καλο με τα χρόνια το συγκεκριμένο καταστημα ανεβάζει πολυ τις τιμες του χωρίς να προσφέρει και τα αναλογα για να μπορέσει σε λιγα χρονια ο πελατης να παρει φαγητό θα πρεπει να ειναι πλούσιος. 2.70€ ενα σουβλάκι έλεος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, _Y7294GN
Ο/η Alexandros M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είναι σημαντικό για εμάς να γνωρίζουμε τις εντυπώσεις σας και λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη την κριτική σας. Ωστόσο, θα θέλαμε να τονίσουμε πως ένας από τους βασικούς μας στόχους είναι να διαφοροποιηθούμε σε σχέση με ένα συνηθισμένο εστιατόριο-ψητοπωλείο. Προσφέρουμε πιάτα με υλικά άριστης ποιότητας και υψηλές υπηρεσίες εξυπηρέτησης & εστίασης (προσωπικό, σεφ, κουζίνα κλπ), επιλέγοντας και ελέγχοντας ακόμα και την πιο μικρή λεπτομέρεια. Όλα αυτά τα χρόνια δεν έχουμε κάνει την παραμικρή "έκπτωση" σε αυτά που ανέδειξαν την ποιότητά μας και διατηρούμε υψηλά στάνταρ σε όλους τους τομείς. Η διαφορά τιμής έχει απόλυτο αντίκρυσμα με τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, ώστε είμαστε πάντα ψηλά στην καρδιά των πελατών μας. Ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα...

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2016

εξαιρετική εξυπηρέτηση και γευσεις. όμορφη ατμόσφαιρα και ευδιάκριτες οθόνες για παρακολούθηση αγώνων. Εξαιρετικό και το κερασμένο γλυκάκι στο τέλος

Ευχαριστούμε, Nikos T
Ο/η Alexandros M, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cook and Grill Gerakas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Είναι σημαντικό για εμάς να γνωρίζουμε για την εμπειρία σας. Καλή συνέχεια και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Cook and Grill Gerakas: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γέρακας, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Cook and Grill Gerakas: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!