“Ένα σπίτι για ολους”

Κουζίνες: Μεσογειακή, Σύγχρονη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα πολύ μοντέρνο εστιατόριο με πολλές κ καλές επιλογές. Όλα τα πιάτα του είναι εξερετικα κ πολύ νόστιμα. Οι τιμές του καλές, το σέρβις γρήγορο κ με πολύ ευγενικό προσωπικο.
Αρκετά καλό μενού με πολλές επιλογές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, alkiszach

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020

Το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές και έχω δοκιμάσει διάφορα πιάτα. Πάντα μένω απόλυτα ικανοποιημένη, τόσο από τις γεύσεις όσο και από την εξυπηρέτηση μιας και το προσωπικό είναι πολύ φιλικό. Τέλος, ο χώρος είναι πολύ όμορφος.

Ευχαριστούμε, stefaniagal
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2020

Μουδιασμένοι όπως όλοι μετά την καραντίνα, βρεθήκαμε στο Σπίτι ! Θέλαμε να θυμηθούμε την εξαιρετική του πίτσα και την ταλιάτα που για μενα είναι από τις καλύτερες στην Αθήνα!
Δικαιωθήκαμε για άλλη μια φορά. Άψογοι στα υγειονομικά πρωτόκολλα, ευγενικό σερβις. Εξαιρετικό φαγητό! Μπράβο σας!!!! Σε μια δύσκολη εποχή που όλοι πασχίζουμε να επιστρέψουμε στην κανονικότητα, τα καταφέρνετε και με το παραπάνω!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, mi8013
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2020

Όμορφος χώρος. Πολύ καλή εξυπηρέτηση (βέβαια, πήγα καθημερινή).
Το φαγητό που παρήγγειλα (μοσχάρι στο wok) αδιάφορο. Τίποτε ιδιαίτερο στη γεύση, καμία αίσθηση soya sauce.
Οι σαλάτες και η σπανακόπιττα καλές. Δεν έχω άποψη για τα υπόλοιπα φαγητά, γιατί πήγα πρώτη φορά.
Δεν μου έκανε καλή εντύπωση το ότι χρειάστηκε να πληρώσω 5 ευρώ για να παρκάρω στον χώρο έξω από το εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, ATSOU
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο Κυριακή μεσημέρι. Είχε πολλή φασαρία και το φαγητό ήταν μέτριο. Παρήγγειλα το κοτόπουλο στο Γουόκ το οποίο δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο και ο σύζυγος μου καρμπονάρα που ήταν μέτρια. Η πράσινη σαλάτα με το κοτόπουλο ήταν ωραία. Δε νομίζω οτι θα ξαναπηγαίναμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, W8416KGalexandram

Σπίτι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Χαλάνδρι, Αττική

Σπίτι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα