“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Έτσι Απλά

Έτσι Απλά
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2021

Παραγγείλαμε πρόσφατα αυτα τα καταπληκτικά ορεκτικά τους με τις υπέροχες σάλτσες τους καθώς και χειροποίητες και ήρθαν ζεστά και λαχταριστά.Ελπίζω να ανοίξει σύντομα η εστίαση και να μπορέσουμε να φάμε και με την υπέροχη ορχήστρα σας που μας διασκεδάζατε κιόλας.Προς το παρόν θα απολαμβάνουμε με efood.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Astella_92

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οποιος επικεφθει την Αργυριυπολη αξιζει να περασει το βραδυ του σε αυτο το υπεροχο μαγαζι!Η διακοσμηση;Η μουσικη που συνδυαζει πολλα ειδη;Τα πεντανοστιμα φαγητα;;Το γρηγορο σερβις;Ο,τι και να πω ειναι πραγματικα λιγο!Αυτο που μου αρεσει βεβαια περισσοτερο απ' ολα ειναι η ζεστη ατμοσφαιρα και το γεγονος οτι μπαινοντας μεσα μπορεις να δεις κοσμο απο ολες τις ηλικιες!Το συστηνω εννοειται ανεπιφυλακτα γιατι απο τοτε που πηγαμε πρωτη φορα εγινε ενα απο τα αγαπημενα μας στεκια!

Ευχαριστούμε, feniae2021
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2021

Γευστικοί μεζέδες...μας εντυπωσίασε η τηγανια κοτόπουλο ,οι ντονατοκεφτεδες που επιτέλους και ένα μαγαζί που δεν είναι κατεψυγμένοι και τα μαγειρευτά του ..
Ωραίο κρασί συνοδευμένο με μουσική ..
Άψογη εξυπηρέτηση ! Σίγουρα θα ξανά πάμε !!

Ευχαριστούμε, Giwtapan
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2021

Το επισκέπτομαι ανά 2 εβδομάδες με συναδέρφους, μετά τη δουλειά για μπυρίτσα και για την καταπληκτικές ποικιλίες κρεατικών που έχει (ειδική μνεία στα χοιρινά μπριζολάκια και στο ταλαγάνι). όμρφος και ζεστός χώρος, ότι πρέπει για μετά από μία πολυάσχολη μέρα..

Ευχαριστούμε, N4834GQbillp
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021

Από τα πιο παρεΐστικα μαγαζία της περιοχής μας!Με ή χωρίς ζωντανή μουσική!Αυτό που με γοητευει περισσότερο σ αυτο το μαγαζί είναι πως ο κατάλογος όλος έχει ΜΟΝΟ Ελληνικά Προιόντα...και η εξυπηρέτηση θυμίζει Ελληνική Φιλοξενία!Στους μερακλήδες προτείνω ανεπιφύλακτα το Σύγκλινο & το Ταλαγάνι!

Ευχαριστούμε, Sotiris D

Έτσι Απλά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργυρούπολη, Αττική

Έτσι Απλά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!