“Εξαιρετικα θαλασσινα”
Κριτική για: Μεζεκλίκ

Μεζεκλίκ
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε παρεα 8 ατομα και λογω των μετρων μας εβαλαν σε διπλανα τραπεζια.
Τα καλαμαρακια ηταν σαν σπιτικα. Οι γαρίδες σαγανακι γευστικοτατες και προτεινω ανεπιφυλακτα το καλαμακι σολωμου.

Ευχαριστούμε, Gian8419

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο για τα γενέθλια της γιαγιάς μου. Αρχικά πήραμε μια σαλάτα η οποία δεν τρωγόταν, ήταν σαν βρεγμένη και μπαγιάτικη. Για κυρίως πήραμε ένα γιουβέτσι με καλαμαράκια, ένα σουβλάκι ξιφία και ένα σουβλάκι σολωμού. Το γιουβέτσι κολύμπαγε κυριολεκτικά στο λάδι, δεν μπορούσες να φας παραπάνω από δυο πιρουνιές. Το σουβλάκι ξιφία από την άλλη ήταν αρπαγμένο, παρά πολύ στεγνό και άγευστο. Γενικά ένα μαγαζί που δεν θα το πρότεινα σε καμία περίπτωση!

Ευχαριστούμε, evitamic
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί μας το πρότεινε μια φίλη που μένει στην περιοχή και η επιλογή της ήταν πολύ καλή. Έχει μεγάλες μερίδες και γευστικές, το σερβίς γρήγορο και το προσωπικό εξυπηρετικό. Ο κατάλογος διαθέτει από ψάρια μέχρι κρέατα με τιμές να είναι σε νορμάλ πλαίσια. Εμείς δοκιμάσαμε τα κρεατικά και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Για την περιοχή είναι μια από τις καλύτερες επιλογές.

Ευχαριστούμε, satanakos99
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλή εξυπηρέτηση,ωραία πιάτα .το μόνο αρνητικό είναι ότι το σκ έχει πολύ κόσμο κ εκεί χάνουν λιγάκι την σειρά τους !

Ευχαριστούμε, Arlekin06
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μετά από θάλασσα για θαλασσινά και ευχαριστηθηκαμε όλοι. Ότι πήραμε ήταν πολύ καλό και το σέρβις επίσης. Σχέση τιμής και ποιότητας σε ισορροπία.Θα το πρότεινα.

Ευχαριστούμε, G8144ZZ_

Μεζεκλίκ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργυρούπολη, Αττική

Γλυφάδα, Αττική
Παλαιό Φάληρο, Αττική

Μεζεκλίκ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.