“Ποτέ ξανά!”
Κριτική για: Shisan Sushi Bar

Shisan Sushi Bar
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2021

Εκτός του ότι ήρθαν όλα σαν πεταμένα αναποδογυρισμένα -ειπαμε κρίμα μωρέ μπορεί να είχε κάνα περιστατικό στο δρόμο το παληκάρι με το μηχανάκι-
Ήταν όμως και πανιασμένα τα spring rolls σαν να τα είχα στο ψυγείο από την προηγούμενη.. Με ένα φύλλο μαρούλι μαραμένο και ολόμαυρο στις άκρες.. Σούσι πολύ μικρό άρα δεν είναι φθηνό.. Τα δύο διαφορετικά maki πεταμένα μαζί στο ίδιο κουτί..
Η όλη εικόνα αποκαρδιωτική!.. ειδικά τώρα που η εμπιστοσύνη σε αυτό που σου σερβίρουν κερδίζεται με πιο πολύ κόπο.. κάποιοι αδιαφορούν! Ποτέ ξανά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 837fayf

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες γεύσεις! Πολύ καλη ποιότητα, ένα περιβάλλον που μπορεί ο καθένας να απολαύσει το γεύμα του!

Ευχαριστούμε, rafail-ma
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και δεν ημουν λάτρης για το σουσι μετα την επίσκεψη μου στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλαξα γνώμη. Παρα πολυ ωραιο και γευστικό σουσι, με μεγάλη ποικιλία. Οι προσφορές που έχει σου δίνουν τη δυνατότητα να δοκιμάσεις και ακομα περισσότερες γεύσεις σε προσιτές τιμες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, vagiaa123
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όσες φορές κι αν το δοκιμάσεις πάντα είναι φοβερό, υπέροχες γεύσεις, ήσυχο περιβάλλον, ευγενικό προσωπικό και όλα σε πολύ καλές τιμές.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Thomas_Melissia
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019

δεν είμαι η καλύτερη γνώστρια σούσι , όμως μου άρεσε πολύ, είχε μεγάλη ποικιλία και από όσα έχω δοκιμάσει ήταν το καλύτερο. όμως είναι ένα μικρό μαγαζάκι, οπότε σαν περιβάλλον δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Οι σερβιτόρες ήταν γλυκύτατες και εξυπηρετικές. οι τιμές σε λογικά πλαίσια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, sofiagyriki

Shisan Sushi Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργυρούπολη, Αττική

Shisan Sushi Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα