“Μέτριο αλλά όχι κακο”
Κριτική για: Mejico

Mejico
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, πήγαμε μέρα που δεν είχε κόσμο και εξυπηρετηθηκανε άψογα, το προσωπικό πολύ ευγενικό. Το φαγητό ότι φάγαμε νόστιμο εκτός από το μπουριτος που ήταν αδιάφορο τελείως. Πάμε τώρα στην μαργαρίτα που της έχω μια αδυναμία και για μεξικάνικο είμαι πολύ απαιτητική. Μέτρια μέτρια μέτρια από τις πιο άσχημες που έχω δοκιμάσει σε μεξικάνικο.

Ευχαριστούμε, lena k

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό-προσωπικό ωραια ατμόσφαιρα..πήγαμε Κυριακή μεσημέρι και βρήκαμε να κάτσουμε..βάζω 4 και όχι 5 λόγο τιμής η οποία ειναι κάπως υψηλή αλλα λόγω οτι ειναι ολα νόστιμα και χορταστικά το παραβλέπεις!!

Ευχαριστούμε, STAVROS T
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Αξιοπρεπής εμπειρία. Το σέρβις πάνω του μετρίου, και τα φαγητά νόστιμα σε λογικές (όχι όμως καλές) τιμές. Μεγάλο αρνητικό η πολύ δυνατή μουσική που δεν σου επιτρέπει να συζητήσεις με τον απέναντι σου και τα άβολα τραπέζια- σταντ.

Ευχαριστούμε, thanasis22
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος με πολυ καλο φαγητό και Οχι τόσο ακριβό!πολυ εξυπηρετικός ο υπάλληλος που μας πήρε παραγγελια!το μονο απαίσιο ηταν το τηγανητό cheesecake!ηταν οτι χειρότερο εχω φάει ,τηγανιτή ζύμη με κατεψυγμένη κρεμα που δεν ζεστάθηκε Ποτε !μας χάλασε λιγο αυτο αλλα γενικά το συστήνω!

2  Ευχαριστούμε, ddepy
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, πολύ καλόγουστος χώρος και εξυπηρετικότατο προσωπικό! Ό,τι δοκιμάσαμε ήταν νοστιμότατο, και οι τιμές λογικές για τις χορταστικότατες μερίδες! Όμως... Ήρθαμε ζευγάρι του Αγίου Βαλεντίνου και μας έβαλαν να καθίσουμε μαζί με άλλα 2 ζευγάρια σε ροτόντα, και αρνήθηκαν να μας αλλάξουν τραπέζι όταν το ζητήσαμε! Μέγα φάουλ! Επίσης, η μουσική ήταν εκνευριστικά δυνατή, και το ζωντανό πρόγραμμα δεν μας άρεσε καθόλου. Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε, αλλά μόνο καθημερινή!...

Ευχαριστούμε, Marianna K

Mejico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργυρούπολη, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Mejico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!