“Μια απρόσμενη έκπληξη..!!!”
Κριτική για: Αίφνης

Αίφνης
Περιγραφή: Το "Αίφνης" ένα μικρό εστιατόριο στην Αργυρούπολη,ίσως το πιό μικρό εστιατόριο των νοτίων προαστίων,που θυμίζει το σαλόνι του σπιτιού μας, με υπέροχο ντεκόρ, σαν από άλλη εποχή, ήρθε για να γεμίσει τα βράδυα σας με μοναδική φιλοξενία και νόστιμες γεύσεις. Οι αλχημείες του Χάρη, πάντα με βάση την μεσογειακή κουζίνα επιφυλάσσουν γευστικές εκπλήξεις κάθε βράδυ. Δεν έχετε παρά να μας....δοκιμάσετε!!!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον μοναδικό..το φαγητό με πολύ μεράκι και φοβερή ποιότητα.. Το προσωπικό πολύ πολύ ευγενικό και οι τιμές εξαιρετικά φυσιολογικές...

1  Ευχαριστούμε, georgelO7644VS

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερη διακόσμηση με ζεστές αποχρώσεις,πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και πάνω από όλα μοναδικές γεύσεις!!! Συγχαρητήρια!!!

1  Ευχαριστούμε, angela z

Ένας ευχάριστος χώρος με πεντανόστιμα φαγητά!! Η διακόσμηση, το φαγητό η μουσική... όλο το κλίμα είναι έτσι διαμορφωμένο που νιώθεις οικεία σε χαλαρώνει. Οι γεύσεις απίθανες φτιαγμένες με ποιοτικά υλικά που με αφήνουν πάντα απόλυτα ικανοποιημένη!! Επίσης οι ιδιοκτήτες είναι αναπόσπαστο κομμάτι της όμορφης εμπειρίας μου στο Αίφνης. Φιλικοί ζεστοί άνθρωποι δίνουν μεγάλη έμφαση στην ικανοποίηση των πελατών τους, και σχεδόν όλοι γινόμαστε μια παρέα μαζί τους! Από τα καλύτερα εστιατόρια που έχω επισκεφθεί από όλες τις απόψεις!!

1  Ευχαριστούμε, Marga_Grn

Νουμπουλο με μαρμελάδα μάνγκο... Γιουβέτσι καβουρμά... Ζυγούρι με πατάτα και μασκαρπόνε... Με άλλα λόγια.. Απογείωση γεύσεων που δεν έχουμε βρει πουθενά αλλού !! Είμαστε πολυ τυχεροί που σας έχουμε στην πόλη μας!!

1  Ευχαριστούμε, Frantzeska_Markaki
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020

Λίγα πιο μακριά από την πλατεία της Αργυρούπολης, ένας κρυμμένος θησαυρός με πολύ λογικές τιμές και άψογο service. Να το επισκεφθείτε οπωσδήποτε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, kostis86

Αίφνης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Αργυρούπολη, Αττική
Άλιμος, Αττική

Αίφνης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.