“Καλεσμενοι για φαγητό”

Symposio
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εστιατόριο με χοντρους παραδοσισκους τοίχους διπατο δροσερό με ωραια ξύλινα έπιπλα. Ηλθαμε φιλοξενουμενοι του Υφ Τουρισμου Το ιδανικό εστιατόριο για να φας ωραία κυπριακή κουζίνα με τοσο νόστιμα πιάτα. Σέρβις γρήγορο και ευγενικο. Οι τιμές απ ότι είδα λογικές. Αν ήμουν κοντά θα έτρωγα πολύ συχνά. Καλές δουλειές συνεχίστε να είστε άξιοι αντιπρόσωποι της τοπικής κουζίνας.

Ευχαριστούμε, Nadiaandros

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη ποιοτική κουζίνα! Παραδοσιακά προσεγμένα πιάτα και άψογο σέρβις!! Είμαστε από Αθήνα και μακάρι οι δρόμοι μας να μας οδηγήσουν πάλι εδώ...
Συγχαρητήρια σε όλους σας!!!

Ευχαριστούμε, _A5655PP
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2021

Πραγματικά υπέροχη ταβέρνα σε γραφική περιοχή. Εξυπηρετικό προσωπικό και πάνω απ'όλα υπέροχοι μεζέδες!!

Ευχαριστούμε, SteliosChoiras
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021

Καταλήξαμε στο Συμπόσιο ψάχνοντας για μια ταβέρνα που να σερβίρει κάτι παραπάνω από τον απλό κυπριακό μεζέ και το βρήκαμε! Η ατμόσφαιρα και η διακόσμηση του χώρου ήταν πολύ ωραία και τα πιάτα που μας σερβιραν πολύ γευστικά. Μας άρεσαν ιδιαίτερα το φρέσκο, ζεστό χαλούμι και οι ανθοί γεμιστοί με τυριά. Όλα τα φαγητά ήταν πολύ γευστικά και οι μεζέδες ιδιαίτερα χορταστικοί. Η ζεστή φιλοξενία είναι ακόμα ένα από τα ατού του χώρου!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, ChrNis
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη παραδοσιακή ταβέρνα που προσδίδει άλλο αέρα στο χαρακτήρα του χωριού. Ο μεζές αποτελεί την must επιλογή στον κατάλογο στην τιμή των είκοσι ευρώ το φαγητό που έρχεται είναι ποιοτικό και μόλις από την πρώτη μπουκιά αντιλαμβάνεται κανείς τη διαφορά μεταξύ άλλων στην ποιότητα! Πολύ ευγενικό προσωπικό, μερίδες ικανοποιητικές αν υπολογίσουμε πως όλα είναι φρέσκα και καλλιεργούνται εκεί! Αξίζει να το δοκιμάσει κανείς διότι η προσπάθεια της οικογένειας για τις μέρες μας είναι αρκετή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Spirid0ulaIliop

Symposio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Kakopetria, Επαρχία Λευκωσίας

Symposio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!