Priceline
Booking.com168 $
Hotels.com189 $
Trip.com212 $
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2022

Πεντακαθαρο και ομορφα διακοσμημενο ξενοδοχειο. Χαμογελαστο και προθυμο προσωπικο, ονειρεμενα στρωματα και πρωινό φτιαγμενο με αγαπη. Δεν υπάρχει κάτι που να του λείπει.
Θα σας ξαναεπισκεφτουμε συντομα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, O2052SB_
Ο/η Konstantinos Trakis, Ιδιοκτήτης του Pirrion Wellness Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2022

Aγαπητέ επισκέπτη

Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2022

Οι διακοπές όπως θα έπρεπε να είναι! Ένα ησυχαστήριο με κουκλιστικα δωμάτια υψηλής αισθητικής. Άψογη εξυπηρέτηση, χαμογελαστοί άνθρωποι. Το πρωινό συμμαζεμενο, με παραδοσιακές γεύσεις, νόστιμες χειροποίητες πίτες και ποικιλία σε μαρμελάδες και γλυκά του κουταλιού. Θα ήθελα πολύ να ξανάρθω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, 489sofias

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να μείνετε μαζί μας και χαίρομαι που άκουσα ότι η διαμονή σας μαζί μας ήταν υπέροχη! Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέρος που πρέπει να επισκεφτείς..!! Πανέμορφη τοποθεσία, πεντακάθαρα τα δωμάτια..! Η υποδοχή το κάτι άλλο με κεράσματα καλωσόρισμα κ ξενάγηση.!!
Το δωμάτιο εξαιρετικό με τζάκι τζακούζι κ θέα όλο το χωριό..! Το εστιατόριο επίσης έχει τρομερό φαγητό..!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, teodrag

Αγαπητέ Τέο,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα καλά σας λόγια ! Η φύση δουλεύει χρόνια ακατάπαυστα για το Ζαγορι και εμείς θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε για τη ζέστη φιλοξενία στο ξενοδοχείο μας !

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο. Εξαιρετικό σέρβις.
Ευδιάθετο προσωπικό και ιδιοκτήτες.
Έμεινα με την οικογένεια μου ένα παιδί 5 ετών και ένα 3μηνων και ήταν όλα άψογα..

Έμεινα στην νυφικά σουίτα και ήταν καταπληκτική
Η κουζίνα και το πρωινό ήταν εξαιρετικά.
Παραδοσιακό πρωινό με υπέροχες μαρμελάδες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, siafiliosk
Ο/η Konstantinos Trakis, Ιδιοκτήτης του Pirrion Wellness Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ Κωνσταντίνε,
σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σας λόγια μας δίνουν δύναμη να συνεχίζουμε αυτό που κάνουμε.

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ, εξυπηρετικοί και πολύ φιλόξενοι , εξαιρετικό μέρος με ωραία ατμόσφαιρα και πολύ όμορφα δωμάτια. Αξίζει χωρίς δεύτερη σκέψη εάν βρεθείς στα Ζαγοροχώρια να μείνεις σε αυτό το φανταστικό ξενοδοχείο. Είναι σε υπέροχο σημείο για να γυρίσεις όλα τα χωριά

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ωραίο εστιατόριο, υπέροχο πρωινό. Με φανταστικές μαρμελάδες και γλυκά του κουταλιού που τα φτιάχνουν οι ίδιοι
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 660giannism

Αγαπητέ Γιάννη,
μας ευχαριστεί πολύ να μαθαίνουμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναδούμε!!!