“Απατεώνες”
Κριτική για: Η ταβερνα του Θωμα

Η ταβερνα του Θωμα
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2022

Πήγαμε στις 11/12/2022. Το κρασί ήταν κολώνια. Το κοντοσούβλι εκτός του ότι ήταν ξερό και ξαναζεσταμένο, ήταν τόσο σκληρό που δεν μπορούσες ούτε να το κόψεις.
Ούτε απόδειξη έφερε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Seaside794119

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2022

Φάγαμε σουβλάκι, το οποίο ήταν πολύ καλό και κεμπάπ χοιρινό το οποίο ήταν υπερβολικά σκληρό και το μισό το κατέληξε σε ένα αδέσποτο σκυλάκι της περιοχής.... Παρόλο που το ανάφερα στον σερβιτόρο μας το χρέωσαν κανονικά (12€). Τα υπόλοιπα (σαλάτα κ.λπ.) ήταν μια χαρά. Οι τιμές τσιμπημένες αλλά μάλλον και οι υπόλοιπες ταβέρνες της περιοχής είναι ακριβές. Δεν σερβίρουν γλυκό. Στα θετικά ή θέα και η ησυχία σε σχέση με τις υπόλοιπες ταβέρνες.

Ευχαριστούμε, E2039DU_
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2022

Απαράδεκτοι επαγγελματίες στις 23/10/22 πήγαμε στην εν λόγω ταβέρνα αφού παραγγείλαμε μας έφεραν μια μερίδα ψωμιού που ήταν μουχλιασμενη την γυρίσαμε πίσω στα κρεατικά μας στο 1κιλο χοιρινό σούβλας ήταν αλλοιωμένο με αποτέλεσμα να της το επισημάνουμε και να μας επικάλυτε ότι δεν ήταν και στο μισό κιλό πρόβειο ήταν τελείως κρύο τέλος πάντων απλά δεν ξαναπάμε ..... Απαράδεκτοι

1  Ευχαριστούμε, tolist551
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Αισχος.....δεν φάγαμε καθόλου το κυρίως φαγητό που ήταν κοντοσούβλι και τηγανιτές πατάτες από την προηγούμενη μέρα !!!!!

1  Ευχαριστούμε, Y6555ND_
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατόριο με οικογένεια τον Αύγουστο του 2022. Ωραίο φαγητό. Γρήγορη εξυπηρέτηση, καλές τιμές!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, O9350YZ_

Η ταβερνα του Θωμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλαιός Παντελεήμονας, Περιοχή Πιερίας

Η ταβερνα του Θωμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!