“Νόστιμο φαγητό, καλές τιμές ”
Κριτική για: Pastabar

Pastabar
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με την παρέα μου έτυχε να το επισκεφθουμε επειδή μας είχαν πει ότι έχει ωραία φαγητά και από τότε και μετά πάμε τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα. Έχουμε μείνει μόνο στις μακαρονάδες και δεν έχουμε δοκιμάσει πίτσα, αλλά μας αρέσουν πάρα πολύ όσες διαφορετικές μακαρονάδες έχουμε πάρει. Οι τιμές είναι ικανοποιητικές, μιας που οι μερίδες είναι πολύ μεγάλες. Το προσωπικό είναι αρκετά φιλικό.

Ευχαριστούμε, Aggelikh D

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Τι άλλο μπορεί να χρειάζεται για ενα τέλειο γεύμα;
Εξαιρετικές γεύσεις, αγαπημένο πιάτο linguine χοιρινά φιλετάκια, εντυπωσιακό food styling, ζεστό και cozy περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση και super fresh γλυκά...
απλα έχετε ανεβάσει τον πήχη ψηλά!!!!!Keep going we are food lovers......pasta lovers!!!!!congrats....

Ευχαριστούμε, athanasia2018
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Αν εισαι λάτρης του ιταλικού φαγητού θα πρέπει σίγουρα να το επισκεφτείς! Δοκίμασε funghi trifolati για αρχή, pizza con salamino και ragu di vitello και θα ενθουσιαστείς! Εκπληκτικός χώρος, καθαρό περιβάλλον, άψογο service! Τι άλλο να ζητήσεις?

Ευχαριστούμε, Evi P
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν μια χαρά...φάγαμε και μακαρονάδα και πίτσα και ήταν όλα πολύ νόστιμα και οι μερίδες ικανοποιητικες!οι τιμές θεωρώ ότι ήταν πολύ καλές για τέτοιου τύπου φαγητό!!το service θα μπορούσε να είναι λίγο πιο γρήγορο!

Ευχαριστούμε, ιωαννα σ
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε το εστιατόριο τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου χωρίς κράτηση.Παρολο που το εστιατόριο ήταν πραγματικά γεμάτο η κυρία Αναστασία βρήκε χρόνο για να μας μιλήσει και να μας εξηγήσει για το χρόνο αναμονής λόγω του ότι ήμασταν μεγάλη παρέα. Η αναμονή πραγματικά άξιζε τον κόπο!!Υπέροχος ζεστός χώρος και άψογη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό!!Συγχαρητήρια στον σεφ για την υπέροχη μακαρονάδα ταρτουφο!Όλα μας πιάτα ήταν πολύ νόστιμα. Παρά πολύ καλές τιμές και πολύ καλή ποιότητα!Εδώ τα χρήματα σας παίρνουν αξία!Θα επιστρέψουμε σίγουρα και θα το συστήσουμε και σε φίλους μας οπωσδήποτε γιατί ειλικρινά όλο το προσωπικό δίνει όλη του την ενέργεια για αυτό το αποτέλεσμα!Συγχαρητήρια για τον άψογο επαγγελματισμό σας και ευχαριστούμε πολύ για την άψογη εξυπηρέτηση σας!

Ευχαριστούμε, Olga K

Pastabar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Pastabar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!