“Καλες τιμες!”
Κριτική για: Pastabar

Pastabar
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν μια χαρά...φάγαμε και μακαρονάδα και πίτσα και ήταν όλα πολύ νόστιμα και οι μερίδες ικανοποιητικες!οι τιμές θεωρώ ότι ήταν πολύ καλές για τέτοιου τύπου φαγητό!!το service θα μπορούσε να είναι λίγο πιο γρήγορο!

Ευχαριστούμε, ιωαννα σ

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε το εστιατόριο τελευταία μέρα του Φεβρουαρίου χωρίς κράτηση.Παρολο που το εστιατόριο ήταν πραγματικά γεμάτο η κυρία Αναστασία βρήκε χρόνο για να μας μιλήσει και να μας εξηγήσει για το χρόνο αναμονής λόγω του ότι ήμασταν μεγάλη παρέα. Η αναμονή πραγματικά άξιζε τον κόπο!!Υπέροχος ζεστός χώρος και άψογη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό!!Συγχαρητήρια στον σεφ για την υπέροχη μακαρονάδα ταρτουφο!Όλα μας πιάτα ήταν πολύ νόστιμα. Παρά πολύ καλές τιμές και πολύ καλή ποιότητα!Εδώ τα χρήματα σας παίρνουν αξία!Θα επιστρέψουμε σίγουρα και θα το συστήσουμε και σε φίλους μας οπωσδήποτε γιατί ειλικρινά όλο το προσωπικό δίνει όλη του την ενέργεια για αυτό το αποτέλεσμα!Συγχαρητήρια για τον άψογο επαγγελματισμό σας και ευχαριστούμε πολύ για την άψογη εξυπηρέτηση σας!

Ευχαριστούμε, Olga K
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Η παραγγελία ήταν μια σαλάτα και δύο πίτσες . Στην σαλάτα βρέθηκε μία σγουρή τρίχα απο μούσια προφανώς γιατί όλοι μέσα στην κουζινα ήταν με μούσια και στην μία πίτσα βρέθηκε άλλη μια. Την σαλάτα την αντικατέστησαν με τα χίλια ζόρια λέγοντας κιολας οτι είναι δικη μας τρίχα (3 κοπέλες με ίσια μακρια μαλλιά!!!! ) . Για την πίτσα δεν είπαμε κάτι εκείνη την ώρα , πληρώσαμε πρώτα και μέτα!

5  Ευχαριστούμε, 0elf0
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Όμορφο μαγαζί, με ωραία πιάτα και γεύσεις.
Γρήγορη σχετικά εξυπηρέτηση, παρότι ήταν και μέρα αιχμής.
Θα το ξαναεπισκεφτούμε..
Θέλει κράτηση απαραίτητα για να είστε σίγουροι!

2  Ευχαριστούμε, DimitrisGn
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το pastabar γιατί είχαμε ακούσει για τις καλές μακαρονάδες. Είχε πολύ κόσμο όμως η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή. Παραγγειλαμε αματριτσιανα η οποία ήταν πολύ καλή και μια σούπα τρούφας η οποία δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Παρ όλα αυτά θα ξανά πήγαινα για να φάω μια μακαρονάδα!!

Ευχαριστούμε, Ειρήνη Κ

Pastabar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλάτσι, Αττική
Γαλάτσι, Αττική

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Pastabar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!