Tripadvisor

“Καλό αλλά...”
Κριτική για: Agavita

Agavita
Κουζίνες: Μεξικάνικη

Πήγα με την οικογένεια μου στο καινούριο μαγαζί το οποίο είναι πολύ ωραίο. Ωραία διακόσμηση αλλά και φαγητό. Πήγαμε χωρίς να έχουμε κάνει κράτηση. Προσφέρθηκαν να μας βρουν τραπέζι όπως και μας βρήκαν στον πάνω όροφο αλλά ήταν το μοναδικό τραπέζι στο μαγαζί χωρίς φως. Βάλαμε τον φακό από τα κινητά για να διαβάσουμε τον κατάλογο αλλά και να μπορέσουμε να φάμε. Αυτές οι μικρές λεπτομέρειες χαλάνε την εικόνα καμιά φορά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Λάμπρος Λ

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μια μέτρια λύση για μεξικάνικο δεν μπορεί να ανταγωνιστεί τα γνωστά εστιατόρια του είδους. Μεγάλο μειονέκτημα η πολύ φασαρία

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, karvstam
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όχι από τα καλύτερα αλλά είναι μια χαρα! Αξιοπρεπές θα έλεγα! Μου έφεραν όμως φιλέτο κοτόπουλο κόκκινο από μέσα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
4  Ευχαριστούμε, Elenanmt
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραια διακοσμηση και υπεροχο φαγητο . Το μαγαζι ειναι αρκετα φιλοξενο . Ιδανικο για οικογενειες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, G4703DS_
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οι γεύσεις έτοιμες και προχειρομαγειρεμενες(ειδικά ο κιμάς ανοστος)...οι τιμές τσπημενες κοκτέιλ δεν δοκιμάσαμε αλλά γενικά δεν θα ξαναπηγαιναμε..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, I5355GMmarilyna

Agavita: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Agavita: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!