“Άψογο”

Μέλισσες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από αρκετές επισκέψεις πλέον είμαι σίγουρος ότι είναι από τα καλύτερα μαγαζιά της Φιλαδέλφειας και όχι μόνο. Όμορφος ζεστός χώρος ,πολύ καλό σέρβις και πεντανόστιμα μεζεδάκια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, xariso21

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζι, άψογο σέρβις.
Πεμπτη βραδυ, Γεμάτο, περιμέναμε ενα δεκάλεπτο για να κάτσουμε και μας κέρασαν ρακομελακι.
Πολυ ευγενικοί!
Τα μεζεδάκια νόστιμα κλασικά μεζεδάκια χωρίς Τπτ το ιδιαίτερο.
Το συστήνω!
Οτι πρεπει για παρεακια για ρακακι και μπυρα!

Ευχαριστούμε, arkountiaris
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ρωτήσαμε αν υπάρχει τραπέζι για 5 άτομα και μας είπαν ναι. Έτσι μπήκαμε και μας βάλανε και κάτσαμε σε ένα τραπέζι 4 άτομα. Βγήκα για να φαω και να πιω Όχι να με στριμώξουν σε μια γωνιά. Τα πιάτα τους σε τιμές που ξεγέλανε το μάτι αλλα για να πεις ότι έφαγες πρέπει να πάρεις τουλάχιστον δύο από το καθένα. Καπνα Όσο δεν πάει και η μουσική ανύπαρκτη, φωνές και μόνο φωνές. Περάσαμε χάλια και σίγουρα δεν θα ξανά πάμε.

Ευχαριστούμε, greekphones
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2016

Πολυ καλο φαγητο, ιδιαιτερες γευσεις χωρις να ειναι εξεζητημενες, πολυ ομορφος χωρος, δε μυριζε τσιγαριλα....πολυ σημαντικο για τους μη καπνιστες!! Πολυ γλυκια εξυπηρετηση. Και value for money!!

1  Ευχαριστούμε, dimitramoiraida
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2016

Σχετικά καλό το φαγητό αλλά υπήρξε θέμα με την εξυπηρέτηση, καθώς άργησαν να μας πάρουν παραγγελία και άργησαν να μας φέρουν τον λογαριασμό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Maria K

Μέλισσες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Μέλισσες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!