“Ταβερνάκι ”
Κριτική για: Λεμονόκηπος

Λεμονόκηπος
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Σέρβις καλο ευγενικά παιδιά όμορφος χώρος ωραια αυλή πολλα δέντρα.Δροσια ικανοποιητική, νόστιμα μεζεδάκια ικανοποιητικες τιμές. Μια καλή επιλογή για μεζέ κρασάκι χαλαρά.

Ευχαριστούμε, STATUSBAR

Μέτριο φαγητό, σε σουβλατζίδικο τρως καλύτερα, κρίμα, ο χώρος αυτός θα έπρεπε να έχει μια προσεγμένη κουζίνα. ο κήπος είναι ωραίος αλλά δεν αρκεί.

Ευχαριστούμε, Ipanema73
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μετά απο τηλεφωνική κράτηση κ ενω το μαγαζί ήταν μισοάδειο (χωρίς κρατήσεις), το τραπέζι που μας δόθηκε ήταν μέσα στον ήλιο! Ζητήσαμε αλλαγη τραπεζιου σε ενα από τα πολλά κενά στη σκια κ μας αρνήθηκαν προφανώς γατι ημασταν μόνο 2 άτομα. Μέχρι την αποχώρησή μας το μαγαζί εξακολουθούσε να έχει πολλά κενά τραπέζια στη σκιά. Φαγητό ικανοποιητικό.

Ευχαριστούμε, 74danai
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

Ωραίος κήπος, ωραιότερο εσωτερικό, αλλά και τα δύο πιατα που πηραμε γευστικά ήταν κάτω του μετρίου. Οι μερίδες μεγάλες όχι μεγάλες όμως οι αποστάσεις των τραπεζιών παρά τις διατάξεις. Το μενού κυρίως κρέας.

Ευχαριστούμε, Paratasos
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος κήπος με ωραία μεγάλα άνετα τραπέζια κάτω από λεμονιές. Πρέπει να αναφέρω ότι όλο το προσωπικό είναι εξαιρετικά ευγενικό κ επαγγελματίες . Σχετικά με το φαγητό , ωραία πιάτα , νόστιμα . Αρκετά νόστιμο το πιάτο με τα φιλετάκια και η τηγανιά χοιρινή . Θα ξανά πηγαινα πιο πολύ λόγω χώρου ,για να είμαι ειλικρινής , και έπειτα για τις γεύσεις του μαγαζιού.
Επίσης, είχα μαζί μου το νεογγγενητο μου και ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί ώστε να μας δώσουν ένα τραπέζι ιδανικό για το καρότσι κ προφυλαγμένο από τον πολύ κόσμο .

Ευχαριστούμε, ARTEMIS_barkoutsos

Λεμονόκηπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Λεμονόκηπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!