“Ωραίος προσεγμένος κήπος ! ”
Κριτική για: Λεμονόκηπος

Λεμονόκηπος
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος κήπος με ωραία μεγάλα άνετα τραπέζια κάτω από λεμονιές. Πρέπει να αναφέρω ότι όλο το προσωπικό είναι εξαιρετικά ευγενικό κ επαγγελματίες . Σχετικά με το φαγητό , ωραία πιάτα , νόστιμα . Αρκετά νόστιμο το πιάτο με τα φιλετάκια και η τηγανιά χοιρινή . Θα ξανά πηγαινα πιο πολύ λόγω χώρου ,για να είμαι ειλικρινής , και έπειτα για τις γεύσεις του μαγαζιού.
Επίσης, είχα μαζί μου το νεογγγενητο μου και ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί ώστε να μας δώσουν ένα τραπέζι ιδανικό για το καρότσι κ προφυλαγμένο από τον πολύ κόσμο .

Ευχαριστούμε, ARTEMIS_barkoutsos

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μία απίστευτη αυλή ένας προσεγμένος Χωρος Ένας χώρος που μπορείς να κάνεις μία όμορφη εκδήλωση που θα αποτελείται από υπέροχα πιάτα και υπέροχους μεζέδες σε πολύ καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, magdapR7608AG
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο που πήγαμε με χαμηλές προσδοκίες λογω των αρνητικών κριτικών, περάσαμε πολύ ωραία. Οι μερίδες είναι αρκετά μεγάλες, η εξυπηρέτηση πολύ γρήγορη (παρόλο που ήταν γεμάτο κόσμο) και ευγενικοί.
Το αγαπημένο μας ηταν τα κεμπαπ.

1  Ευχαριστούμε, dauntlessma
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμα φαγητά σε έναν πολύ όμορφο κήπο και ζεστή ατμόσφαιρα. Πολυ καλό service. Δοκιμάστε κοκορακι γιουβέτσι.

Ευχαριστούμε, costast2015
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Ιδανική τοποθεσία και πολύ ωραία αυλή. Πολύ ευγενικός ο σερβιτόρος. Πολύ νόστιμα τα φαγητά. Οι τιμές λίγο ακριβές. Δύο μεζεδάκια μια σαλάτα κι ένα ούζο 30€.χρεωση ούζου 7.50 ευρώ το μικρό μπουκαλάκι το θεωρήσαμε ακριβό. Ενω οι γεύσεις εξαιρετικές.

1  Ευχαριστούμε, 169christinav

Λεμονόκηπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Λεμονόκηπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!