“Ωραίο μαγαζί με χαρακτήρα, ωραία cocktails”
Κριτική για: Β-Κουτί

Β-Κουτί
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Ωραίο μαγαζί με χαρακτήρα, ωραία διακόσμιση σαν bistro. Ωραία cocktails, η μουσική και η εξυπηρέτηση πολύ καλές ΑΛΛΑ θέλει καλύτερο εξαερισμό

Ευχαριστούμε, Chris K
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα σημερα το βράδυ με τη κοπέλα μου το εν λόγω μαγαζί.

Σε γενικές γραμμές, ειμαι συχνός πελάτης γιατι δούλευε στο μπαρ ένας φίλος μου και μου αρεσε γενικά το όλο σκηνικό του μαγαζιού, αλλα το να δουλεύουν κοριτσάκια κατα καιρούς που συμπεριφέρονται σαν να εχει πεθάνει όλη τους η οικογένεια σε δυστύχημα ,ειναι τραγικό!
Χαμόγελο μηδεν.
Διάθεση μηδεν.
Κοπελιές ,περνάμε κι εμείς δύσκολες μέρες αλλα δεν μεταφέραμε ποτέ τα προβλήματα μας στους γύρω. Ποσο μαλλον οταν ειναι πελάτες.
3 αστέρια γιατι με κερδίζει το μαγαζί.

1  Ευχαριστούμε, nckagl
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Πολύ ωραίο ψαγμένο μπαράκι στην Φιλαδέλφεια, φορτωμένη διακόσμιση αλλά ιδανικό για άραγμα στην μπάρα.

Ευχαριστούμε, Mike P
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Είτε καλοκαίρι, είτε χειμώνας, αξίζει τα χιλιόμετρα που διανύουμε από τα Ν.Π. έως τη Φιλαδέλφεια για ένα ποτό στο b-κουτί. Από τη μουσική έως τη διακόσμηση, κι από το σέρβις μέχρι τα ποτά. Ποτέ δεν έχω δυσκολευτεί στο parking και με λίγη βοήθεια από το προσωπικό πάντα βρίσκουμε να κάτσουμε. Ενδείκνυται και για χορό ;)

Ευχαριστούμε, Roubini O
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Επίσκεψη δύο ατόμων αργά το βράδυ Τετάρτης. Το μαγαζί βρίσκεται σε γωνία ενώ τη συγκεκριμένη μέρα και ώρα δεν δυσκολευτήκαμε στο παρκάρισμα. Πολύ όμορφος ο χώρος που σε κερδίζει με τη ζεστασιά και τη διακόσμηση με το κόκκινο χρώμα και το ξύλο να κυριαρχούν. Παρόλο που ήταν καθημερινή είχε αρκετό κόσμο αλλά βρήκαμε τραπέζι σχετικά γρήγορα. Η κοπέλα ήρθε αμέσως για την παραγγελία ενώ μαζί με το ποτό μας έφερε και ξηρούς καρπούς και κριτσίνια με ντιπ. Το μόνο αρνητικό ήταν η πολύ δυνατή ένταση της μουσικής που δεν σε άφηνε να ακούσεις καν τον άνθρωπο που κάθεται απέναντί σου. Θα επέστρεφα πάντως.

Ευχαριστούμε, Penelope_A3

Β-Κουτί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική
Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Β-Κουτί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!