“Ελεεινό delivery.”
Κριτική για: Hammam

Hammam
Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

2 ώρες μετά την παραγγελία και 4 τηλέφωνα ποτέ δεν ήρθε η παραγγελία. Ψεύτες στο τηλέφωνο με οτι δικαιολογία μπορεί να σκεφτεί άνθρωπος. Δεν ξαναπάω αν και γειτονας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, NikolastheGreek

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020

Κάθε φορά που έρχεσαι είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Εξαιρετικοί σε όλα, ευγενικοί, γρήγορο σέρβις και λογικές τιμές

Ευχαριστούμε, WhooooCares
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα fast food σουβλατζίδικο. Το θετικό είναι ότι βάζει πίτες καλαμποκιού που είναι απο μόνες τους πολυ νόστιμες.Κατα τα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο. Ο χώρος με πολύ φασαρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
5  Ευχαριστούμε, mapapa2000
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Hammam έχει ωραίο γύρο και νόστιμα σουβλάκια. Έχει ποικιλία στις γεύσεις και πρόθυμο προσωπικό. Κάνει γρήγορο ντελιβερι. Σε αργίες και τα Σάββατο έχει πάρα πολύ κόσμο και ακόμη και αν βρείτε τραπέζι θα περίμενετε πάρα πολύ να εξυπηρετηθειτε. Οι τιμές του είναι λίγο ακριβές

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Happytourist03
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2019

Παρασκευή βράδυ και αποφασίσαμε να το επισκεφτούμε για ακόμη μια φορά μιας και είχαμε μείνει αρκετά ευχαριστημένοι την τελευταία φορά απο τις μερίδες και την ποιότητα του φαγητού. Η εξυπηρέτηση καλή και η αναμονή μέσα σε λογικά πλαίσια. Παραγγείλαμε ΑΡΧΙΚΑ μια μερίδα γύρο κοτόπουλο, μια μερίδα κεμπάπ, 2 πίτες σκέτες και 2 zero. Το νερό μας το έφεραν αυτομάτως με το που κάτσαμε, χωρίς να ζητηθεί, και χρεώθηκε αναλόγως. Με το που ήρθαν τα πράγματα μας έφεραν την επισυναπτόμενη απόδειξη της ταμειακής με σύνολο €18.60. Αφού τελειώσαμε ζητήσαμε άλλη μια zero (σύνολο 3) και τον λογαριασμό. Ο σερβιτόρος βλέποντας την αρχική απόδειξη που μας είχε φέρει πρόσθεσε προφορικά και την έξτρα zero και μας ζήτησε €20. Πληρώθηκε κανονικά και αφού μας ευχαρίστησε έφυγε και επανήλθε αμέσως φέρνοντας μαζί του και το επίσης επισυναπτόμενο δελτίο παραγγελίας με σύνολο €23.10 όπου μας ζήτησε άλλα €3 μιας και "δεν είχαν χτυπηθεί τα αναψυκτικά στην αρχική απόδειξη". Όπως θα δείτε από το δελτίο παραγγελίας τα αναψυκτικά φέρουν 24% ΦΠΑ σε σύγκριση με τα υπόλοιπα πράγματα που παραγγείλαμε και για τα οποία δεν κόπηκε επιπρόσθετη απόδειξη ταμειακής. Εκτός αυτού αναφέρονται σαν" COCA ZERO 33" ήτοι 330ml πράγμα το οποίο δεν ισχύει μιας και μας έφεραν μπουκάλια των 250ml. Κρίμα η κοροϊδία για ένα τέτοιο μαγαζί με αρκετό κόσμο καθημερινά και ωραίο φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, JohnStas

Hammam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Hammam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα