“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΑΓΑΖΙ !”

Μπαρμπάλιας Σουβλάκι Κεμπάπ
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρέτικο μαγαζι, ζεστός χώρος, άριστη εξυπηρέτηση,χαμόγελο,και μεγάλες μερίδες ! Το συστήνω ανεπυφίλακτα

Ευχαριστούμε, GeorgeItsMe002

Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2020

Πεντανόστιμα όλα προσεγμένα, μπορεί λόγω καραντίνας να μην μπορούμε να απολαύσουμε το χιούμορ και την ευγένεια των σερβιτόρων σας αλλά ακόμα και στο delivery τα σπάτε!!Οι διανομείς ευγενέστατοι και τα φαγητά σας φρεσκότατα και πεντανόστημα...Μπράβο σας!!!

1  Ευχαριστούμε, libertal2020
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020

Στις διακοπές μας το επισκεφτηκαμε και το φαγητό του είναι υπέροχο. Το προσωπικό του πάρα πολύ καλό και έχει και καλές τιμές . Εννοείται ότι είναι χώρος για οικογένειες αξιοπρεπεστατος και θα το επισκεφτούμε ξανά ..
Ευχαριστούμε πολύ

1  Ευχαριστούμε, DorosAlexia
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2020

Πολυ καλο φαγητο, σερβις. Οι τιμες οκ. Συμπαθείς σερβιτοροι. Νομιζω το καλυτερο σουβλακι της περιοχης.

1  Ευχαριστούμε, Eva C
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2019

Άπλά ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΣ. Σάββατο βράδυ με όχι ιδιαίτερο κόσμο. Γιαουρτλού σε τηγανάκι και καλά (προσέξτε μην καείτε) μας ειπε ο σερβιτόρος αλλά το περιεχόμενο ηταν παγωμένο όχι λόγο του γιαουρτιού άπλα άργησε να το φέρει και πάγωσε δεν ξέρω.. Η πίτα από κάτω άψητη . Δεν έχω λόγια έχω νεύρα γιατί μου ειπε πρόσεχε γιατί καίει! Επίσης ένα τυλιχτό και ένα καλαμάκι κοτόπουλο παγωμένα. Συγχαρητηρια στην αλυσίδα. Μπραβο άλλα κάποια μέρα ο κόσμος θα μάθει από γεύσεις και τα λέμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, pouthafame

Μπαρμπάλιας Σουβλάκι Κεμπάπ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Μπαρμπάλιας Σουβλάκι Κεμπάπ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!