“Αυθεντικές γεύσεις”
Κριτική για: Μπαρμπαλεξης

Μπαρμπαλεξης
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυθεντικές γεύσεις με πολύ καλές τιμές. Σίγουρα θα ξαναπάω. Το καλύτερο ψωμί και κεπμαμπ που έχω δοκιμάσει

Ευχαριστούμε, amalia f

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλά εεεε αφεντικό κ σερβιτόροι δεν παίζονται ευγένεια ,εξυπηρέτηση, μερακλήδες εντάξει τα φαγητά απαιχτα καλομαγειρεμενα νόστιμα κ αμα πάρεις καφτερα αστο ...τέλεια πρέπει μια φορά να το επισκεφτείς

Ευχαριστούμε, geogeo17
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018

Το καλυτερο πολιτικο μαγαζι.Οτι παρεις πολυ καλο. Φοβερα κεμπαπ!!!!! εχω επισκευθει και τα τρια μαγαζια αψογο σεβις

4  Ευχαριστούμε, Ιωαννης Μ
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

έχει πολύ ωραίες γεύσεις και πολύ καλό service.
Σίγουρα αξίζει τα χρήματά του, εμείς πηγαίνουμε πολύ συχνά !

Ευχαριστούμε, Tasos K
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φυσικά κ ξανά πήγαμε στο μαγαζί κ θα πηγαίνουμε... κάθε φορά η ίδια πολύ καλη ποιότητα .. νόστιμα όλα όπως κ κάθε άλλη φορά.. προσωπικο κ ιδιοκτήτης ευγενέστατοι καθαρό μαγαζί.. πολύ καλές τιμές ... μείναμε για άλλη μια φορά ικανοποιημένοι ...

Ευχαριστούμε, 238katerinam

Μπαρμπαλεξης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Φιλαδέλφεια, Αττική

Μπαρμπαλεξης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!