Nikos P

Γαμήλιο ταξίδι

Κριτική για: Sun Siyam Iru Veli
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 2 Αυγ 2021μέσω κινητής συσκευής
Ήρθαμε στο Sun Siyam Iru Veli για γαμήλιο ταξίδι! Ήταν εκπληκτικά! Η διανομή μας σε ocean suite θα μας μείνει αξεχαστη. Ο Uzzal που είχε αναλάβει την περιποίηση της σουίτας μας ήταν φοβερός. Πραγματοποίησε κάθε επιθυμία μας. Ήμασταν πολύ τυχεροί που τον γνωρίσαμε. Το σπα ήταν εκπληκτικό και συγκεκριμένα η Ayu που μας ανέλαβε!
Σας ευχαριστούμε για όλα θα επιστρέψουμε σύντομα!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Dennis Gordienko, General Manager του Sun Siyam Iru Veli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 5 Αυγ 2021
Αγαπητέ Νίκο Π,

Είναι φανταστικό να ακούτε ότι εσείς και ο αγαπημένος σας είχατε τον πιο εκπληκτικό μήνα του μέλιτος στη μικρή μας γωνιά του παραδείσου, αφήνοντας με τις καλύτερες αναμνήσεις που δεν θα ξεχαστούν ποτέ από τον Sun Siyam Iru Veli στις καρδιές σας.

Εκτιμούμε ιδιαίτερα τα σχόλιά σας και την αναγνώριση των μελών της ομάδας μας, τα οποία πραγματικά έκαναν τη διαφορά, και σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Sun Siyam Iru Veli με το Tripadvisor!

Ο Ayu από το SPA, ο Uzzal από το Housekeeping και όλη η ομάδα είναι ενθουσιασμένοι που περάσατε τις καλύτερες μέρες της ζωής σας και ο μήνας του μέλιτος έγινε πολύ πιο γλυκός. Είναι προνόμιο που επιλέξατε να γιορτάσετε αυτήν την ιδιαίτερη περίσταση μαζί μας.

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Sun Siyam Iru Veli για το μήνα του μέλιτος και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε στο μέλλον για πολλές ακόμη περιστάσεις!

Εν τω μεταξύ, παρακαλώ μείνετε σε επαφή μαζί μας μέσω της σελίδας μας στο Sun Siyam Iru Veli στο Facebook και παρακολουθήστε τις ειδικές προσφορές στον ιστότοπό μας. Μη διστάσετε να μοιραστείτε τις φωτογραφίες σας μαζί μας στο Instagram επισημαίνοντάς μας με tag @sunsiyamiruveli ή χρησιμοποιώντας τα hashtags #sunsiyamresorts #sunsiyamiruveli

Ηλιόλουστες ευχές από τις Μαλδίβες.

Ντένις Γκορντιένκο
Πισίνα
    503 €
30.0 χλμ. από Sun Siyam Iru Veli
Δωρεάν πάρκινγκ
Front view of the guesthouse
  • Trip.com
3.244
3.244
Η κριτική γράφτηκε χθες

• Ποιότητα
Ο/η Mohamed Najah, Other του Sun Siyam Iru Veli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: χθες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Bring suntan lotion, the resorts is very expensive
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες

• Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Fastreview