“εξαιρετικο”
Κριτική για: Ακρογιάλι

Ακρογιάλι
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

θελωντας να φαμε στο ποδι κατι γρηγορο πηραμε πιτογυρα που ηταν πεντανοστιμα.η κοπελα ευγενεστατη και χαμογελαστη.τιμες πολυ καλες

1  Ευχαριστούμε, A584TT_

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Μί απολύ καλή επιλογή για φαγητό (κυρίως ψαρικά) σε ήσυχο και ειδυλιακό περιβάλλον δίπλα στη Θάλλσα με πολλές επιλογές.

1  Ευχαριστούμε, vsnmic
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω πως είναι τα θαλασσινά του, αλλά ονομάζεται "ταβερνα-ψησταρια". Τα κρέατα του είναι κακά και ειδικά ο γύρος του είναι νομίζω στους χειρότερους που έχω φάει στη ζωή μου. Τα υπόλοιπα τελείως τυπικά. Τιμές ακριβές για αυτά που προσφέρει από ποιότητα και ποσότητα. Μικρές μερίδες. Τουριστοπαγιδα

1  Ευχαριστούμε, 7alcon
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραίο μαγαζί, ευγενικοί υπάλληλοι, πολύ νόστιμο το φαγητό. Ξεκινήσαμε τις διακοπές με το βραδυνό μας στο Ακρογιάλι και πάλι εδώ ολοκληρώσαμε τις διακοπές μας. Αξέχαστο!!! Από Άνω Λεχώνια πήγαμε εκεί να φάμε (μέναμε στα Χάνια, επάνω στο βουνό) τόσο νόστιμο το φαγητό....

Ευχαριστούμε, mirzadaniela99
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Είχε ποικιλία σε ψαρικά, κρεατικά και μαγειρευτά τα οποία ήταν αρκετά νόστιμα. Οι τιμές του είναι σχετική καλές για την ποιότητα φαγητού που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, Andi864

Ακρογιάλι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Ιωάννης, Περιοχή Μαγνησίας

Ακρογιάλι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα